Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyennek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyennek kellene lennie egy szép nőnek?

Figyelt kérdés

Itt vannak azok, akik megnyerték a szépségkirálynő választást:

[link]

Ránézek ezekre a nőkre és azt látom, hogy ezek szerint egy nő csak akkor lehet szép, ha a fogukon porcelánhéj van, ha szoláriumba járnak barnulni(egy fehér bőrű nőt sem lehet köztük látni, már pedig én az vagyok).


2016. júl. 18. 10:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy rosszak, de ezek a túltolt sminkek nagyon nem jönnek be, hiányzik a természetesség, na meg igazából az arcuk sem az esetem valahogy.
2016. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem, szinte elég kimenni a városba egy parkba és sokkal szebb lányokkal lehet találkozni akik természetesebben néznek ki.(Kevesebb smink, nincs műmosoly. .stb)
2016. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi különleges nincs bennük, és nem is szépek. (Nem, nem az irigység beszél belőlem). :)

Talán a jobb szélsőnek van a legszebb arca.

2016. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ellnpár-kérdés a "tényleg ilyennek kellene lennie egy szép srácnak?" és alatta Ronaldo vagy az az idegesítő amcsi macho öregember lumpenproli stílussal vagy valamelyik műanyag férfimodell...
2016. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem értettem ezt a "Magyarország legszebbje" meg Világszépe" dolgot. Először is a szépség teljesen szubjektív dolog, másrészről ha nem is lenne így, akkor sem ők a legszebbek, maximum a versenyzők közül.
2016. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem a jobb szélső nagyon szép. Viszont a többi nekem valamiért fura.

Mindenesetre én a fogkrém reklámokba biztos őket szerződtetném le. (amúgy a vörös/sötét rúzsok elve fehérebbnek/világosabbnak mutatják a fogakat (sminktrükk))

2016. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel ezek a lányok/nők a köznapi életben sokkal szebbek. Itt fel vannak alaposan tupírozva, kimázolva, a hajuk belőve, a mosolyuk nem őszinte, stb.

Ott van pl. Kulcsár Edina. Mikor nem a kötelező fogpaszta mosolyát villogtatja, akkor sokkal szebb (konkrétan nem tudok az emberről semmit, annyira azért nem érdekel). Sokan vannak úgy az ilyen kirakati baba nőkkel, hogy "szép, szép, de otthonra nem kéne". Szóval a legrosszabb, amit tehetsz, ha az ilyen szépségkirálynőcskékhez méred magad. Voltam már nem egyszer szerelmes, és olyan lányokba, akik elvileg meg sem közelítik ezeket a csajokat, de én meg bírtam gebedni értük.

2016. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
A bal szélsővel egy gimibe jártam. Ballagásra műmellett kapott
2016. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
en meg utalom a szolis noket! a legszebb a szep feher bőr..
2016. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
ez a 21. század, minden plakátról, reklámból, versenyről, csapból is ez a fajta "ideál" folyik, aminek semmi értelme. senki ne hallgasson semmire ami a médiából jön. ez csak agymosás. egy perc energiát ne fektessetek bele hogy igy nézzetek ki, csináljátok amit szerettek, tanuljatok, utazzatok, szarjatok a világra.!!!
2016. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!