Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyennek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyennek kellene lennie egy szép nőnek?

Figyelt kérdés

Itt vannak azok, akik megnyerték a szépségkirálynő választást:

[link]

Ránézek ezekre a nőkre és azt látom, hogy ezek szerint egy nő csak akkor lehet szép, ha a fogukon porcelánhéj van, ha szoláriumba járnak barnulni(egy fehér bőrű nőt sem lehet köztük látni, már pedig én az vagyok).


2016. júl. 18. 10:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Jaj ezek a "szépség" versenyek hagyjuk már.Itt azok nyernek akik lecummantják vagy megdugatják magukat a zsűrivel vagy olyanokkal akiktől függ,hogy ki lesz a győztes.Vagy esetleg gazdag családból való a csaj,jók a kapcsolatai és elintézik neki ,hogy apuci pici szípséges kislánya nyerje meg!Plusz az meg nem lehet szép aki szét van sminkelve,festve a haja,szolizott ,stb.Mármint egy versenyen az kéne,hogy számítson,hogy smink és egyéb beavatkozások nélkül legyen szép valaki!
2016. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A szépség ezer alakot ölthet, a szépségverseny meg üzlet, nem kell ezen tipródni :)
2016. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ilyen egy szép nő.

A szépséget nem tökéletes fogsorban és bronz barna bőrben szokás mérni.

2016. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Azta de fura itt az összes komment.

Én lány vagyok de szépnek látom őket, nagyon is. Magas, szép vékony, gyönyörű mosoly, ápolt haj, szép smink. Az mindegy hogy mennyi szakember dolgozott rajta, de ahogy ott kinéznek nekem nagyon is szépek és vonzóak, női szemmel.

De azért elgondolkodtató, hogy miként vélekednek a pasik. Lehet újra kéne gondolnom mi igazából a mai női ideál és igény.

2016. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%

#24:

ez neked gyönyörű mosoly??????????????????

még a széptől is messze van...sugárzik belőle a KAMU MOSOLYGÁS!!!


23F

2016. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Na #25 akkor fight! 😉

Szóval. Igen szép hófehér fogsor, szép telt ajkak. Oké, hogy nem teljesen természetes, viszont a mosolyra nem lehet panasz, legalábbis szerintem. Nekem igen tetszik.

23/l 💪

2016. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

#26:

hát kinek mi a szép mosoly :) nekem nem ettől válik széppé, főleg nem gyönyörűvé :)

de ha neked tetszik, akkor örülj neki :) mondjuk nem nekünk szépelegtek, hanem a zsűrinek :)


23F

2016. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nekem sosem tetszenek a mások által kiválasztott szépségek. Általában úgy szokott lenni, hogy ha 10 emberből 8-nak ugyanaz tetszik, akkor én a 2 között leszek, akinek teljesen más jön be. Nem mondom, hogy nem csinosak ezek a nők, de higgyétek el, az utcán látni szebbeket is.
2016. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#27 na azt hittem kapok még egy ívet.. Ah pedig most vita képes vagyok 😂

Na de, nyilván mindbekinek más a szép. Nekem ezzel nincsen bajom, bár azért most tényleg pörög ezen az agyam, hogy akkor ha ezek a csajok nem az igazi beam csajok akkor miért ilyen kelendőek mégis? Na erre adjon nekem választ valaki. Köszönöm 😘😊

2016. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#29:

sokaknak tetszik, sokaknak ez az "álomnő"...

legjobb barátomnak pl a fiús lányok tetszenek amit én nem értek, hogy mi a vonzó neki...

nekem pl a teltebb alak tetszik, sokan meg ezt nem értik/szégyellik...


szóval nem vagyunk egyformák :)


23F

2016. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!