Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elvesztettem a motivációmat a párkapcsolatom miatt?

Figyelt kérdés

Nagyjából annyi a lényeg, hogy van egy párkapcsolatom, ami számomra már nem működik (a párom másképp gondolja, szerinte nincs semmi gond), emiatt úgy érzem már mindennel kapcsolatban elvesztettem a motivációmat és a kitartásomat.

Semmi nem érdekel, már a kapcsolatom sem. Nem vagyok depressziós, csak motiválatlan. Nem tudom mit kéne tennem valójában, mi az amit szeretnék, nem tudom milyen irányba kéne vinnem az életemet.

Ha szakítanék vele, lényegében akkor sem tudnám, csak még magányos is lennék pluszba.

Már vagy százszor próbáltam megfejteni, hogy mi az amit igazán szeretnék csinálni, de mindig zsákutcába futok.

Szerintetek mi lenne a megoldás?


2016. júl. 18. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszinte tanács, kezdj el mozogni,kirándulni, dolgozni..fáraszd le magad, ismerj meg új embereket. Hidd el jobb lesz utána
2016. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!