Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, boldog vagyok a párom mellett. Lett egy új férfi kollégám. Ahogy ismerkedünk, egyre többet kérdez a barátomról hogy mit dolgozik, mennyi idős, hogy és hol ismerkedtünk meg. Múltkor kikapcsolta az övét és a sliccét is lehúzta és megigazitotta az alsóját. Én nem foglalkoztam vele. Van neki párkapcsolata és pici gyereke, de nem is mesél róluk főleg a párjáról.
2016. júl. 18. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Még semmit. Szoktam férfikollégákkal beszélgetni, nincs benne semmi.
2016. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az hogy kerdezget nem zavarna, en amugy sem szoktam valaszolni, egyszeruen megmondom, hogy bocsi de ez maganugy, ennyi


de ez -> Múltkor kikapcsolta az övét és a sliccét is lehúzta és megigazitotta az alsóját. ez szerintem abszolut parasztsag.


Ne azzal van a bajom, hogy csinalja, mert a parom is csinalja, sot mar az unokatesomat is lattam a jelenletemben csinalni, nem az zavar, hogy mit csinal, hanem az hogy ki csinalja. Egy kollega elottem ne csinaljon ilyet. Egy nagyon jo regi haver csinalhatja, de egy uj kollega, foleg ugy hogy kozben a paromrol kerdezoskodik? UGH!

2016. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!