Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túrázás közben lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túrázás közben lehet ismerkedni huszonévesekkel?

Figyelt kérdés
Már régebb óta tervezem, hogy rendszeresen túrázok majd, ugyanis mindig feltöltődöm, ha néha-néha magam mögött hagyhatom a "városi rendszert", az elektronikus kütyüket és nekivágok a természetnek. Mivel szeptembertől harmadéves leszek egyetemen, kevesebb órám lesz, így úgy döntöttem, hogy vállalok diákmunkát mellette és ennek egy részét a túrázás költségeire fordítom, így már rendszeresen tudok járni. (Kéthetente-hetente terveztem hétvégenként) Tapasztaltabbaktól kérdezném, ha két legyet szeretnék ütni egy csapásra, akkor mennyire reménykedjek abban, hogy esetleg túrázás közben összefuthatok valakivel, ismerkedhetek fiatal férfiakkal? Persze valaki direkt azért indul el, mert egy kis magányra vágyik, ki akarja üríteni a fejét, tiszteletben tartom, nem fogok senkire "piócázni". Viszont amely túrákon eddig részt vettem, inkább a 40-es korosztály vágyódik a természetbe.
2016. júl. 19. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ember ott csajozik ahol akar, tehát bárhol lehet. Én már ismertem aolyat, aki úgy csajozott be, nem eget.
2016. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akárhányszor túráztam, nagyon ritka ha valakivel összefutok és általában ha mégis, akkor is csak családosokkal. Vannak külön túra csoportok, csatlakozz egyhez, amelyik szimpatikusabb. Így nagyobb az esélyed, ha tényleg ebből az irányból akarod megközelíteni az ismerkedést.
2016. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 sajnos eddig olyan férfiakkal hozott össze a sors, hogy életmódban nagyon különböztünk, ők inkább a négy fal között szerettek volna lenni, én úgy nem éreztem jól magam. Ezért gondoltam jó ötletnek, hogy ideje hasonló életfelfogású emberek között keresgélni. Egyébként köszönöm a tippet :)
2016. júl. 19. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha Pest közelében túrázgatsz, akkor esetleg találkozhatsz 1-2 emberrel.

Te most túrázni szeretnél, vagy kirándulni? Mert nem mindegy.

Kirándulókkal fogsz találkozni (pl. Mo. ismertebb völgyében, ismertebb kilátókban stb.).

Ha komolyan túrázol az országban mindenfele, akkor számíts arra, hogy magányos leszel az ismeretlen vidékeken. Ne számítsd a túraútvonalakon tömegre, esetleg összefutsz 1-2 családdal, akik 300 méterre tették le a kocsit, és csak beugrottak körülnézni.

2016. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meghirdetett teljesitménytúrákra terveztem benevezni Magyarország területén és benne vagyok egy csoportban, akik Erdélybe járkálnak, de ott idősebbek, családosok és párok vannak. Nyílván az utóbbiban nincs sok lehetőségem.
2016. júl. 19. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy meghirdetett teljesítménytúrát szeretnél?

Azok felkapottak, lesztek vagy ezren. :D

2016. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3: Ez hülyeség! Bárkit rá lehet venni egy kis túrázásra. Csak nem igénytelen lusta dögökkel kéne ismerkedni!
2016. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a ki nem mozdulnak a lakásból dolgot. Nekem már 2 nap után minden bajom van, ha bent kell lennem a lakásban. Mondjuk nekem hobbim az utazás. Imádok menni mindenfele. 36F
2016. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet ismerkedni teljesítménytúrán, Budapest környékén meg főleg. Mindig akad olyan ember akivel azonos a tempó, ha pedig nyitott a társalgásra és van szimpátia, akkor mi a kérdés? :)
2016. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!