Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én gondolom rosszul? Túlreagálom? 21l

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom...vagy talán csak ismerősöm. Már nem is tudom.


Mióta ismerem (4 éve ), mindig felköszöntöm. Az elején névnapjára és szülinapjára is. Mostanában névnapjára nem köszöntöttem, vagyis az elmúlt évben, miután ő engem soha semmire nem köszöntött fel (nőnap, karácsony kivétel, de az más, mert mindenki tudja, hogy mikor van). Júliusban volt a szülinapja. Írtam idén is neki + egy kis személyre szóló ajándékkal kedveskedtem.


Pár napja volt az enyém, de egy betűt sem írt. A névnapomra sem, de azzal nem is foglalkozom.


Volt fent facebookon, gondolom látta, hogy mikor van, meg szerintem illene tudni, legalábbis én tudom a jó barátaim/ismerőseim szülinapi dátumát mindenféle emlékeztető nélkül is.


Tudom, hogy nem kellene foglalkoznom vele. Talán érzékenyebb vagyok az átlagnál, de ez nem olyan nagy dolog, mármint egy "Boldog Szülinapot", csak két szó...


Most 2 hétig kerülni fog tuti, mert azt hiszi addigra elfelejtem a dolgot.


Majd ha összefutunk, tegyem a hülyét?


Én 'sajna' egyenes ember vagyok, ami a szívemen, az a számon, ami rosszul esik/esett, nem tudom titkolni. :/

Persze minden apróságon nem akadok ki, de most a "már megint ilyen, így viselkedik" érzés van bennem. Pont velem, azzal az emberrel, aki mindig kiállt érte, segített neki, meghallgatta ha kellett. Minek az embernek ellenség, ha ilyen a "barát"? És még olyanokról beszél, hogy én+ő együtt..."Remekül" alapoz mondhatom....


2015. szept. 11. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én pl a saját szülinapom se tartom, másokat se nagyon köszöntök. Nekem semmit sem jelent. Sőt, utálom, ha köszöntenek ilyen ostobaságok kapcsán, semmit se tartok meg.


Csak azért írom, hogy lásd: nem mindenkit érdekel az ilyesmi.


24/F

2015. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen csaj "barátom" van.:D

én mindig felköszöntöm meg ajándékozom ő meg soha semmi.Pedig a szülinapomat nem nehéz megjegyezni.

Egyszer rákérdeztem azt mondta hogy neki ezek nem fontosak.

De a másik barátom sem köszöntött még fel sosem pedig vele gyerekkorunk ota ismerjuk egymast..


Ők ilyenek,önzőek,másra nem figyelnek.:/

2015. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyes:de téged ezek szerint többen felköszöntenek.Az oké hogy nem érdekel téged de mást igen és az is önzőség amit csinálsz.

Mond meg akkor mindenkinek hogy többet ne köszöntsenek fel.

Hidd el hogy hiányolni fogod hogy senkinek nem jutsz az eszébe,pláne azoknak nem akik neked esetleg fontosak.

Úgy hogy ha még a sajátod nem is érdekel ,mást viszont köszönts fel néha mert neki lehet hogy jól esne ha valaki gondolna rá.

Érted?

2015. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hármas: már sok éve mondom! A 17.-et ugy tönkretették, hogy akkor azt mondtam, soha többé! Azóta tartom magam ehhez. Mikor jön a február és a szülinapom, még facen is kikapcsolom a születési dátumom 3 nappal korábban. Nem esik rosszul, ha nem köszöntenek, örülök, ha valaki tiszteletben tartja. Sajna vannak akik "eröszakosak", na róluk van szó.
2015. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért mert nem foglalkozik ezzel, még nem biztos, hogy nem foglalkozik veled..
2015. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel ne is foglalkozzak?
2015. szept. 11. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
A te dolgod, ne mi mondjuk meg! Csak a saját tapasztalatom írtam le.
2015. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom.
2015. szept. 11. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Erősen túlreagálod. Van, akinek annyira mindegy az ilyesmi. Kérte, hogy felköszöntsd? Nem. Akkor szerintem nem jogos az elvárásod. Az a saját szuverén döntésed, hogy te felköszöntöd őt.

Ha egyebekben normális, foglalkozik veled meg minden stimmel, akkor kár hisztizni, mert csak egy HP-nak fog gondolni. :D

2015. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!