Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy fiú/férfi nem jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy fiú/férfi nem jár bulizni és az alkoholt sem bírja?

Figyelt kérdés
Nem az,hogy nem bírom az alkoholt,egyszerűen nem ízlik és nem iszom meg.

2016. júl. 20. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott van, hogy ez a kérdés megszületett benned, hogy azt hiszed, hogy ez baj!
2016. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, sőt...
2016. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, és még totálisan magamra is ismertem. :D
2016. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgyszintén!

Nem értem miért kötelessége szeretni mindenkinek az alkoholt, teljesen föl vannak háborodva, ha megemlítem, hogy nem bírom meginni.

2016. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én számomra nem jelentene ez előnyt. Nem vagyok alkoholista, alapvetően nekem a gyomrom sem bírja úgy az alkoholt, előbb érzem hogy ég a gyomrom tőle, minthogy komolyabban berúgnék, de ettől függetlenül néha szeretek egy stresszesebb időszak után szeretek egy kicsit iszogatni. Az exem nem nagyon szeretett inni, nem emiatt szakítottunk, de ezt azért mindig is hiányoltam, hogy ő ebben nem partner. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy ez gáz lenne, csak hasonló partnert kell találni.
2016. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedūl. Sosem szerettem a bulikat életemben 2x ha voltam az is unalom volt nekem. Sosem láttam az értelmét. 27F
2018. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!