Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem viszem még haza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem viszem még haza a barátom?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, összejöttem egy sráccal szintén arról az egyetemről. Én kollégista vagyok, mert 100-110 km-re lakom. A barátom a egyetem városától kb. 30 percre lakik. Az a helyzet, hogy mindig is utáltam ezeket a családnak bemutatós részeket.. valamint nem szivesen hozok haza még barátokat sem, mert ideje elég sok konfliktus volt és még én is nyomasztóan érzem sokszor magam.. szóval a kérdésem az, hogy mennyire lenne szerintetek okés, ha nem hoznám haza még egy darabig? Persze majd idővel úgyis odakerülünk, ha minden jól megy.. de úgy gondolom, hogy a kollégiumban is tudunk eggyütt lenni, mivel 2 személyes szobában lakom.. tehát pl. ha hétvégén is ott maradok, akár kettesben is eltölthetjük. Srácok, ti elvárnátok a bemutatást? Mi az a leghosszabb idő, ami után már ideje lenne? Tapasztalat, vélemény?

2016. júl. 21. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam,nem vittem haza barátomat és nem is áll szándékomban,testvéremnek bemutattam amikor idejött. Ezzel nincs semmi baj szerintem,ha a srác is elfogadja.
2016. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Mondd meg neki, hogy nem azért van mert szégyellnéd a családod előtt. Én is 180 km-re lakom az egyetemtől és szintén az egyetemen ismertem meg a páromat. Én kb egy hónap után vittem haza, de csak mert volt egy nagyobb családi túrázás és a szüleim mondták, hogy hívjam el rá, én meg szerettem volna, ha legalább a szűk családot látja már egyszer akkorra, de önszántamból én sem vittem volna haza csak sokkal később. Azóta is egyébként kb 2x volt nálunk egy-egy hétvégére pedig az első bemutatás kb egy éve volt már.
2016. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is az egyetemen ismerkedtem meg a feleségemmel. A kapcsolatunk első két évében nem láttuk egymás szüleit, de aztán megejtettük mindkét részről a pofavizitet. :)
2016. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:

Ő már bemutatott odahaza?

Másfelől, velem is így bántak a barátnőim (exeim). Ezzel simán sugallhatod azt, hogy egyszerűen nem gondolod vele komolyan a dolgot. (nem vállalod fel)


26/F

2016. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!