Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ellenszenves ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ellenszenves ha egy férfi keresztbe teszi a lábát?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A keresztbe tett láb a zárkózottságra utal. Egyébként nőies. Viszont, az se mindegy, hogy hogy teszi keresztbe a lábát.

[link]

A baloldali kép még elmegy, az egyáltalán nem nőies.

2016. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Barátom mindig úgy ül hogy keresztbe teszi a lábát, nekem semmi bajom azzal. Ha egyszer úgy jó neki miért ne tehetné?
2016. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy kényelmes akkor hogy tegyem? Ennyire hülyék az emberek hogy már ez is baj?
2016. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Jájj... nekem kifejezetten érzékeny pontom a buszon, váróban, stb... flegmán tehénkedve terpeszkedő, "szellőztető" férfiak - akik nyilván úgy teszik ezt, hogy a mellettük lévő hely felét is elfoglalják, és még én vagyok a szemét, ha megkérem, hogy húzódjon összébb, mert nem férek el a vaságyastul 45 kilós testemmel miattuk. Bocsi, ezt most ide írtam ki magamból, tényleg eszméletlen tapló és irritáló ez a flegma "én vagyok itt a kiskirály" - terpesztés, hogy az hihetetlen...

Naszóval, százszor inkább egy keresztbetett lábú pasi, mint ezek a bunkó szellőztetők.

2016. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
leszarom
2016. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A baloldali szexi is tud lenni otthon, de nem étteremben, stb. Nekem rögtön kis péniszre utal.
2016. júl. 22. 20:36
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

"...Nekem rögtön kis péniszre utal."

Bocsánat, de ez meg nekem rögtön tudatlanságra és szűklátókörűségre utal. Tényleg bocsi, nem bántani "jöttem ide", de egyszerűen falnak megyek attól, amikor elolvastok egy Nők Lapja "5+1 tuti jel, amit a pasik testbeszéde elárul!" - szintű cikket, és kapásból magatokévá teszitek "a tudást", és meg sem fordul a fejetekben, hogy ezek mennyire komplex dolgok, mennyi mindentől függ az épp aktuális gesztus, hanglejtés, testbeszéd...

A lényeg, hogy egy keresztbe tett lábból ilyen messzemenő következtetést levonni nem túl szerencsés, képzett pszichológusok sem próbálkoznak - elsőre - ilyesmivel... :D

2016. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kapásból melegnek tippelem az ilyeneket.
2016. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2016. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
# 7, azért mert húspénisz párti vagyok és tapasztaltam azt hogy akinek van farka nem csak kukija, az nem tudja keresztbe tenni a lábát. Mondom: tapasztalat.
2016. júl. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!