Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy már most ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, facebookon szoktunk beszélgetni, de már most olyan, hogy számon kéri, hogy miért lájkolgatom a fiú ismerőseim képeit, meg ki az a srác, tetszik nekem, sb.? Meg múltkor mondtam, hogy elmegyünk barátnőimmel szórakozni, és rögtön kérdezte, hogy lesznek ott pasik is?

Még csak pár hete beszélünk, igaz minden nap, de ez normális, hogy már most így féltékenykedik?


L/20


2016. júl. 23. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és ez később csak még rosszabb lesz.

Egyébként ennyi idő alatt miért nem jutott előbbre ez a kapcsolat?

2016. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
Nem normális...És ha nem dobod az ürgét minnél hamarabb,számíthatol rá,hogy idővel a dolog csak egyre rosszabb lesz...
2016. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az. Annak idején engem is volt, aki kb. ennyi idő után már számonkért. Pl. berágott azért, mert X időben nem voltam fönt msn-en (akkor még az volt). Mondtam, hogy új munkám van, változott az időbeosztásom, de azzal jött, hogy tuti hazudok és más fiúkkal randizom. Megszakítottam vele minden kapcsolatot abban a percben.
2016. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!