Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akiknek nem szed fogamzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek nem szed fogamzásgátlót a barátnőjük! Nem idegesítő hogy mindig gumival kell csinalni?

Figyelt kérdés

Nem olyan mintha egy ri*anccal csinalnatok? Csak mert ugye van barátnőtök de mégis szenvedni kell a gumival mert nem szed gyógyszert.


Es ugye sokkal jobb gumi nélkül nem?


Mit gondoltok ?


2016. júl. 26. 11:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%

Én gumi nélkül csináltam amíg volt kivel és ő sem szedett gyógyszert. Igaz, elsülni nem lehetett benne... és igen, sokkal jobb.


6: Fertőzésektől? Ha hűségesek vagytok egymáshoz, akkor nem kell fertőzésektől tartani. Tapasztalat (van negatív is sajnos).

2016. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%
Fú, hallod más örülne ha egyáltalán lehetősége lenne, nemhogy még hisztizni a gumi miatt... Köttesd akkor el magad és nem kell gumit használnod.
2016. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
11: Mi nem hiszünk a házasságig tartó szüzességben.
2016. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
44%

10# Tévedsz. Együtt tervezünk családot alapítani, de vigyázok, hogy ne legyen "baj". Ha mégis teherbe esne (ami évek óta nem történt meg), akkor megtartanánk.

Esemény utánit végképp nem erőltetnék bevenni...

2016. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%
"Ha hűségesek vagytok egymáshoz, akkor nem kell fertőzésektől tartani." - Egy gombát strandon vagy nyilvános WC-ben is összeszedhetsz, nem kell hozzá hűtlennek lenni...
2016. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
"Szóval szerintem a tabletta valami átok. Lehetne mellette szexelni gumi nélkül, épp csak a csajnak megy el tőle a kedve." - Ez megint csak egyéni kérdés. Nekem nincs baj a libidómmal tablettával sem, ha van kivel. :-)
2016. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

#5


Van aki viszont a "gumit" nem tudja használni, mert "egyengyártott" és nem minden farokra jó... (nem méretbeli hanem aránybeli a gond)

2016. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%
Az én szüleim csak gumival védekezhetnek, mert a szervezete ilyen, a tablettára rosszul reagált, a spirált kilökte, egyedül a gumi maradt, ők meg tudták oldani, apám emiatt nem hisztizett, és soha nem csúszott be tervezetlen baba több, mint 30 év alatt, és anyám már klimaxol, úgyhogy már nem is lehet.
2016. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Az én szüleim csak gumival védekezhetnek, mert anyám szervezete ilyen (jav. elnézést, már megint beragadt pár billentyű)
2016. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
13: Nem értem.
2016. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!