Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akiknek nem szed fogamzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek nem szed fogamzásgátlót a barátnőjük! Nem idegesítő hogy mindig gumival kell csinalni?

Figyelt kérdés

Nem olyan mintha egy ri*anccal csinalnatok? Csak mert ugye van barátnőtök de mégis szenvedni kell a gumival mert nem szed gyógyszert.


Es ugye sokkal jobb gumi nélkül nem?


Mit gondoltok ?


2016. júl. 26. 11:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
7%
15: Ezt a történetet próbálta az exem is beadni nekem.
2016. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%

Jézusom, kérdező, vannak bajok....

Én abszolút gyógyszer-párti vagyok lány létemre, számomra is rossz gumival csinálni, DE mi ez a szöveg, hogy olyan, mint egy r**anccal??? Abban a pillanatban vágnám ki a pasit, hogy ilyet mondana... Te nem vagy normális! Mindenkinek joga van úgy dönteni, hogy nem tolja tele magát hormonokkal, mellesleg van, aki nem is tehetné, még ha akarná se!

Jobb gumi nélkül nyilván, de annak ára van, a stílusod meg bicskanyitogató... Gondolkozz már.

2016. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy valaki félrekefélés miatt szed össze betegségeket, a gomba még másképp is terjed, tessék utánajárni mondjuk egészségügyi portálokon, vagy meg kell kérdezni a háziorvost, hogy szerinte... Attól, hogy lepontozzátok, ez még igaz marad. Nem mindenhol figyelnek a higiéniára...
2016. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
19%

#5

Szerintem te nem vagy tisztában a gyógyszer működésével... A fogamzásgátló a szünetben is véd, és van olyan, ami mellett lehet használni bizonyos antibiotikumokat (más hétköznapi gyógyszerek nincsenek rá hatással), szóval antibiotikum-kúra esetén egyeztess a dokival, hogy mit szedsz, lehet, hogy ad olyat, ami nem gyengíti a fogamzásgátló hatását. Ha epilepsziás vagy, vagy hasonló dologra szedsz gyógyszert, akkor én személyszerint úgy tudom, nem szedhetsz fogamzásgátlót, de erről inkább orvossal érdemes konzultálni. Viszont egy köptető nem fog hatni a fogamzásgátlóra :D

2016. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
49%

"épp csak a csajnak megy el tőle a kedve"

Akkor nem a jó gyógyszert szedi, menjen el a nőgyógyászhoz, és kérjen másikat. Nekem semmilyen negatív mellékhatás nem jelentkezett, kb napi 6-7-szer csináljuk, ha hétvégén együtt vagyunk :) A gatyánk is rámenne így az óvszerre :D

2016. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a "tabletta mellett becsúszott babák" nem azt bizonyítják, hogy a tabletta 100%-ban véd, ha éppen szünetet tartasz...
2016. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%

ma 14:14

Természetesen a tabletta se nyújt 100%-os védettséget, mint ahogy semelyik fogamzásgátló módszer se. Ha jól tudom, olyan 94% körül van, de nem vagyok benne biztos.

A tabletta melletti teherbeesések inkább abból származnak, hogy elfelejt a nő bevenni 1-2 szemet (a fogamzásgátló tablettát szedő nők elképesztően nagy %-a felejti el néha!), vagy hányás/hasmenés miatt nem szívódik fel rendesen.

2016. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
19%
Mi nem gumival csináljuk hanem megszakítással, évek óta.
2016. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
85%

Rossz olvasni mennyire nincsenek tisztában az emberek a tabletta működésével, főleg a fiúk és a vele járó negatív hatásokkal. Valamint hogy milyen sötétség uralkodik a fertőzésekről.


Csak hogy helyre tegyem a dolgokat (bár úgyse fog hinni nekem senki). A tablettában olyan mesterséges hormonok vannak, amelyek hasonlítanak a női szervezet által termelt természetes hormonokra. A tabletta összetétele többféle lehet. A leggyakoribb azon az elven működik, hogy becsapja a szervezetet és elhiteti, hogy az illető terhes, így hiába jut spermium a méhbe nem történik megtermékenyítés, mivel nincs petesejt kilökődés se, illetve a méhnyálkahártya is annyira vékony, hogy nincs amibe beágyazódjon (ebből ered a rövid ideig tartó és kevés vérzés). A normális szedés esetén (azonos időpontban a felszívódást nem hátráltatva történő szedés esetén) a szünetben is véd. A szünetre azért van szükség, mert anno megállapították, hogy a nőknek lélektanilag van szüksége arra, hogy havonta vérezzenek, ezért a mai tablettákat így tervezték. Valamint a szedés nem igazi menstruáció hanem azért jelentkezik, mert ugye x napig nem szedi a leányzó a gyógyszert, megvonási tünetként jelentkezik, ezért is a neve megvonásos vérzés. Mikor nincs szünet tartva vérzés sincsen.


A hormon hatással van a hüvelyflóra állapotára is, ezért a fogamzásgátlót szedők lányok hüvelyflórája sokkal gyengébb, mint a semmit nem szedőké, tehát ha bármilyen fertőzés bekerül, akkor könnyen tényleges fertőzéssé növi ki magát, mint egy gyógyszert nem szedőé, simán legyőzné. Erősebb baci nyer alapon, mivel a flóra tejsav baktériumokból áll ha esetleg nem tudná valaki, nevükből adódóan tejsavat termelnek, ami savas kémhatást biztosít, ezt pedig sok baci és gomba nem szeret, így a barátságtalan környezetbe hal bele. Na már most a gyógyszer szedés miatt nem annyira szeretnek a tejsav bacik a hüvelyben lakni, így gyengébb savas kémhatást tudnak biztosítani illetve a számuk is alacsonyabb így elég, hogy nyilvános wc-re megy az ember és pár nap múlva kopogtathat a nőgyógyásznál. (saját tapasztalat, szakítás után nem hagytam abba a gyógyszert, tehát szex nélkül kaptam fertőzést, létezik ilyen)


Sokaknál már az is felborítja a flórát és fertőzéssé erősíti a lappangó bacikat, hogy szexelnek. Mert ha valaki nem tudná az ondó lúgos kémhatású. Alapszintű kémia, savas+lúgosból mi lesz? Jó kis semleges, tökéletes táptalaj a fertőző baciknak és gombáknak, akik eddig elvegetáltak egy sarokban.


A libidó tényleg elmehet nyaralni nem megfelelő gyógyszernél. A probléma ott kezdődik ha mindenféle kombinációra így reagál valaki.


A gyógyszer hatását az antibiotikumok egy része tényleg kiüti, egyik legismertebb a penicillin származékok (aki bacitól megfázik télen, az minden esetben ilyet kap). Akkor nem széles körben ismert de az orbáncfű is kiüti a hatását, ez pedig minden olyan homeopátiás szerben, teában megtalálható, aminek a nyugtatás a funkciója. A női hormonok rendezésére is használják (valaki túl hisztis időszakosan, stb.), emiatt üti a fogamzásgátló hatását.


A trombózis veszélyt pedig növeli. Sokan nem tudják de nem csak a lábban jelentkező trombózis van, hanem a tüdőembólia vagy a stroke is az, mivel a trombózis azt jelenti, hogy egy vérrög elzárja a vér útját. Jelentkezzen aki tudna úgy aludni, hogy az ő hatására kezdi el szedni a barátnője a tablettát és belehal, mert kap egy vérrögöt, amit nem ismer fel, hogy a tüneteit ez okozza. Bár a tüdőembóliába az első tünettől kezdve 20-40 percen belül bele lehet halni.


Én is szedek tablettát, mert mérlegeltem azt, hogy mik a pozitív és a negatív hatásai. De ha a pasim azt mondja, hogy ő unja a gumit és szedjek már tablettát inkább, dobnám is ezt a drága férfiembert.


A kérdésre válaszolva pedig a kapcsolatunk elején gumival védekeztünk. Igen akár napi 6-7 is elfogyott, aztán csak azért váltottam gyógyszerre, mert lett pár olyan tünetem (nőgyógyászati probléma), amire az orvos azt mondta szednem kellene és ekkor már kihasználtuk a pozitívumát is. De sose kért rá.

2016. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
79%

ma 14:43

Végre valaki értelmes :D

Az általad leírtak benne vannak a fogamzásgátló betegtájékoztatójában, épp most lapoztam át a sajátomat. Elképesztő, hogy sokan el se olvassák, hogy mit szednek.. :O

2016. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!