Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kell állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell állandóan pletykálkodni a barátotokról?

Figyelt kérdés
Ez nagyon idegesítő és zavaró.Hogy bízzon meg bennetek egy fiú,ha mindent kipletykáltok a pletykafészek barátnőitekkel?Szerintetek normális dolog átküldeni egy egész Facebook párbeszédet másoknak?Én nem akarom,hogy bármit is mondjon rólam egy csaj a barátnőinek.Ha kikotyogna rólam bármit is egy làny,én azonnal szakítanék vele

2016. júl. 26. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Mi ez az általánosítás már megint?

És amúgy eltévesztetted a kategóriát is.

2016. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
Az ilyen típusú agyhalott kérdésekkel igazán el lehetne már húzni a tinibe. Még ha kor alapján ide is lehetne karcolgatni.
2016. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Miért tévesztettem el?Amúgy van olyan lány,aki nem tárgyalja ki a szerelmi életét a barátnöivel?Volt osztálytársam apjától hallottam,hogy még matekkorepetáláson is a szerelmi életéről fecsegtek a tanárnővel,tanulás helyett
2016. júl. 26. 19:27
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha van olyan lány,aki nem csinálja ezt,attól elnézést kérek.De a többség igen is ilyen!
2016. júl. 26. 19:29
 5/22 A kérdező kommentje:
Most nemrég is látom a Facebookon,hogy valami csaj kapcsolatban van.A barátnője meg írta neki alá,hogy "na,neked is lett mesélni valód".Vagyis lehet pletykálkodni
2016. júl. 26. 19:30
 6/22 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kipletykálni a barátomat.

Van egy két dolog amit elmondok, de azok olyanok, hogy a barátomat nem uavarja ha azt elmondom.

2016. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Te mit szólnál, ha azt mondanám, minden pasi megcsalja a nőjét, ha tudod,hogy te nem olyan vagy.

A gyerekes kis tinik szoktak ilyesmit csinálni, akik bezsognak egy "helló"tól és küldik tovább, hogy nii mit írt vissza.

Ebben a kategóriában felnőtt kapcsolatokról van szó és nem tinikről.

2016. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*zavarja
2016. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kibebaxottul nem szoktam kipletykálni a barátomat, úgy hogy leszel szíves befejezni az általánosítgatásodat, mert rohadt fárasztó!
2016. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De a legtöbb akkor is pletykál.Az enyém konkrétan az egész beszélgetésünket bemásolta másoknak
2016. júl. 26. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!