Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom barátai nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátai nem akarnak elfogadni mert fehér vagyok ők meg négerek és folyton megjegyzéseket tesznek rám?

Figyelt kérdés

nagyon zavaró.. 1 hónapja vagyunk együtt ráadásul nem az egyik legjobb környéken lakik Londonban egyedül én nem is mernék odamenni és a barátai folyton megjegyzéseket tesznek rám meg fehér ribinek hívnak moondtam neki de szerinte ne foglalkozzak vele ha fekete lennék és ribinek hívnának de nem csak erről van szó ha olyan dolog van is mindig utalnak rá hogy nem fehéreknek való meg a feketék ezt jobban tudják :S

és a párom nem tesz semmit se csak mosolyog


2016. júl. 28. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Zsohár Zsuzsanna te vagy az? :)

Fehér ember neked se jó? :)

2016. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha nem poénból mondják ,akkor nem vicc. Egyébként ,ha sért ,akkor szólj a pasidnak. Ha komolyan gondolják rasszizmus. Az a gond ,hogy ilyen alacsony kerítéssel rendelkező fa.szok a világ minden pontján vannak.
2016. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

*Az a gond ,hogy ilyen alacsony kerítéssel rendelkező fa.szok a világ minden pontján vannak.


Legyen bármilyen nemzethez,néphez ,vagy csoporthoz tartozó emberről szó.

2016. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csináltál valamit ami miatt rib.inek neveznek?
2016. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
11-es nem nem én vagyok az... és amúgyis mi lenne ha én lennék... szerintem senki nem érdemel meg ilyet...
2016. júl. 31. 01:28
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha fekával kezdesz ilyet érdemelsz
2016. júl. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

9 eve vagyok afrikai ferfi felesege. Menekulj! Nem szeret teged az a pasi!

Velem a ferjem egyik baratja, rokona nem bant igy, pedig eleg sokkal talalkoztam.

2016. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Zsohár Zsuzsa hogy áll most a kapcsolatod? Meg van még a négercsokod?
2016. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!