Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakinek minden összejön az életben? Szerető család, jól fizető állás, hatalmas baráti kör, míg vannak olyanok, akik csak toporognak és sehogy sem jutnak egyről a kettőre.

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

mert valaki tesz érte, valaki meg még a kínálkozó lehetőségeket is elutasítja...


23F

2016. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én kib-szott sz-rul érzem magam, az utóbbi kategória vagyok sztem
2016. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem magától jön az össze. Napi szinten aktívan tesz is érte. Ez erősen az egyén felelőssége is, és csak másodsorban szerencse!
2016. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
De valakinek semmit nem kell érte tennie és boldog. Szép teste van,stb. Nekem semmi nem adatott meg ilyen téren. És hiába próbálok évek elteltével is megbarátkozni a helyzettel,csak néha sikerül,aztán megint jön a depi.
2016. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek a “kezdõ leosztása“ “rojálflöss“ másnak meg egy kettes és egy nyolcas...
2016. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Royalbol is lehet depi, 2-8ból is nyertes. Csak nem sirankozni kell, hanem változni hozzá.
2016. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

szerencsés!

szerencse kell az élethez!

2016. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

#6



Erre csak egy Dickens regénycímmel felelhetek: "Szép remények!"


Aazért hasonlítsuk össze a jó és szar indulást. Kinek lesz nagyobb aránnyal diadalmenete?


Emberke I: szülők ügyvéd-főorvos kombó, elit óvod, elit suli, elit gimi, elit egyetem, közben 3 nyelv megtanulása, elit étkezés, 200 éves kondibérlet, külföldi nyaralás, szülők lakást is adnak neki "adózási okokból" stn.


Emberke II: proletár/cigány szülők, városi suttyó óvoda, városi/falsi suttyó iskola, suttyó gimnázium, egyetem nix, mert hiába "ingyenes" akkor is pénzbe kerül. Sok pénzbe. "Jótékonysági" városszéli "nyári tábor" a létező legrosszabb programokkal ("kézműves sátor" meg "százfolk celziusz"/Kis Grófó koncert). 20 évesen már valmai szopás munka, albérlet valami 25 nm-es panel/1900 körül épült "gangos" bérházban. Autó nincs, jogsira pénz nincs. Mindenért vért kell izzadni vgy elérhetetlen amit ember I már 12 évesen "ajándékba megkap". ÉS nem érdekel az "erölcsi győzelem" meg a "de ő legalább megküzdött érte". Ez olyan mint mikor sportban a sunnyogó csapat nyer a küzdő pedig kiesik. A végén csak az eredmény látszik. Ennyit erről sajnos.

2016. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8: A férjem kb olyan helyzetből indult mint amit a második példádban írtál. Mégis informatikus lett, aki baromi jól keres.
2016. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as: Cigány pont nem vagyok, de mélyszegénységből jöttem. Mindenem megvan, mert tettem érte. 8 évesen már családdal melóztam, így értsd. Lehetnék egy elveszett ember, minden esélyem meg lenne rá, de nem hagytam magam. Nem hiszek a szerencsében. A kemény munkában hiszek. A véraláfutásos melóban, 3 óra alvásban, egyetem mellett. Ebben hiszek. Szóval lehet sajnálni magad és ráfogni a pechre, vagy lehet tenni érte. Én így látom.
2016. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!