Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakinek minden összejön az életben? Szerető család, jól fizető állás, hatalmas baráti kör, míg vannak olyanok, akik csak toporognak és sehogy sem jutnak egyről a kettőre.

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 13:08
1 2
 11/17 Titusztitusz ***** válasza:
Attol függ mindig a dolog,hogy KI MILYEN OKOSAN ÉS KÖRÜLTEKINTŐEN szervezi meg az életét,vagy áll hozzá a dolgokhoz...
2016. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

8: Mondjuk nem teljesen igaz rám, de jah. Én is proli vagyok, egy proli családból. Igaz kulturálisan mindig jóval magasabb szinten álltunk, amit sugallni akarsz (a szüleim olvasottak, értelmesek, érdeklik őket a művészetek; csak ugye volt egy 50 év szocializmus ami a családnak nem tett igazán jót...).


Szegény családból származom, ennek ellenére van jogsim, van technikusim, van mérnöki diplomám, van két nyelvvizsgám és nem vagyok fogyatékos sem. Ennek ellenére a mai napig érzem annak a hátrányát, hogy szegény családból származom. Ráadásul köszönhetően a kedves embereknek különféle mentális problémával is küzdök szóval kész csoda, hogy sikerült egyáltalán megszereznem a diplomát.


Jah és a vicc, hogy a diplomámmal kevesebbet keresek, mint egy betanított munkás egy budapesti gyárban. Gyakorlatilag úgy érzem, hogy egy csóró ember a feje tetejére is állhat, ha nem csal és nincsenek kapcsolatai, akkor ugyanúgy szegény marad. Kivéve persze ha kivételes képességei vannak.


Mi az oka? Részben az, hogy sok ember szarik a világra és jó neki az, ami jutott; másrészt meg az, hogy ez egy szemét társadalom, ahol senkinek nem segítenek kilábalni a szarból csak még egyet belerúgnak, hogy nehogymár.

2016. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rajtad áll. Beszélsz 2 nyelven és mérnöki diplomád van. Ha ezzel szrul keresel, az nem a társadalom hibája.
2016. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
SZERENCSE
2016. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13: Nem is mondtam, hogy a társadalom hibája lenne. Az már viszont annál inkább, hogy a mentális betegségem keményen hátráltat annak ellenére, hogy bizony próbálok gyógyulni, több szakembernél is jártam ez miatt.
2016. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

8# Emberke I: Van olyan is aki tényleg mindent megkap mint a példádban aztán az egyetem után 30 évesen képtelen megállni a helyét az életben. Kirugják a jó munakhelyről, a szülei pénzét szórja, állítása szerint "minden és mindenki ellene van". Miközben csak ő a szerencsétlen és megszokta hogy mindent a feneke alá toltak.

Elismerem nagy segitség ha van hátszél de nem garancia a felhőtlen életre. Vannak akik ezt külső szemmel nem hiszik el.

2016. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerencseben nem hiszek mesek nincsenek se tunderek.

Amiben hiszek vetes aratas orok torvenye

Ha nem dolgozol kemenyen nem aratsz semmit.

Hatter max ontozo vetesedet.

Szegeny csaladbol jottem ma szepen elunk igyancsak kokemeny tanulas munka mellett nulla alvas mogyorovajas kenyeren evekig tengodes utan.

2016. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!