Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek problémázzak ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek problémázzak ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Júniusban államvizsgáztam, azóta már dolgoztam egy kis ideig, de most itthon vagyok. A párom ő már 4 éve dolgozik fix munkahelyen. Már külön élünk, és a tervünk az, hogy elköltözünk Nyugat- Magyarországra, ahonnan én a szakmámnak köszönhetően jó fizetésért át szeretnék járni Ausztriába. A párom egyelőre még itthon dolgozna a határ mellett. A problémám az, hogy amíg elrendeződik minden, lakás, munkahelyek, nekem nincs munkahelyem, ami miatt nem érzem magam túl jól, és ez még biztos eltart egy kis ideig. Szeretnék valamit addig is csinálni amíg rendezgetjük a dolgokat, de nem nagyon van lehetőség. A párom ebből egyáltalán nem csinál semmilyen ügyet. Én rendezem a háztartást, igyekszem sok mindent levenni a válláról, de vágynék arra, hogy ugyanúgy dolgozzak én is. Ti csinálnátok ebból ilyen lelkiismereti kérdést, vagy erre az időre már mindegy lenne, hogy otthon vagytok?


Köszönöm szépen a válaszokat!


24 N



2016. aug. 1. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá okod hogy aggódj. Minden rendben lesz. Míg nem költöztök segíts a párodnak ahogy írtad.
2016. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos engem is zavarna ez a dolog. Kérdéses hogy meddig tart ez az állapot....pár hónap szerintem rendben van. Ha van félretett pénzetek egyébként.


De nem muszály a végzettségednek megfelelőt találni. Elmehetsz egy gyárba is betanított munkásnak ha zavar a dolog. Átmenetileg ugye.

2016. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimehetsz most is Ausztriába, és csak hétvégén járnál haza.
2016. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!