Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek rosszul esik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek rosszul esik ez?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok szoktak történni velem, mint legutóbb is, hogy bementem egy gyorsétterembe, és megláttam egy lányt. Elég szép volt, persze sok szép van, de benne valami megfogott. Amíg vártam a soromra, őt figyeltem. Egyszer rám nézett, de csak egy pillanatra. Akkor még nem tudatosult benne, hogy figyelem. Mielőtt sorra kerültem, megint rám nézett, de akkor már egyértelműen felkeltettem az érdeklődését. Aztán ugye kiszolgált, akkor volt valami érezhető a levegőben kettőnk között. Leültem, ettem, nézelődtem, majd amikor mentem el, még egyszer rápillantottam. Pont engem nézett. :)


Szóval érezhetően volt valami, talán lehetett is volna, de egyrészt kicsit félénk vagyok, ezért sokszor nem megy olyan könnyen lépni, másrészt pedig inkább csak szeretem élvezni a dolgokat. Úgy értem, amikor meglátok egy embert, akiben megtetszik valami, akkor mindenféle hátsó szándék nélkül jobban meg szoktam nézni. De attól félek, hogy ezt sok lány máshogy érti, és frusztrálja, ha nem kezdeményez a pasi, miután nézte őt. Nekem viszont csak jól esik nézni. :) Na jó, lehet, hogy kezdeményeztem volna, de nem vagyok úgy ezzel, hogy most mindenáron kell nekem, akit meglátok. Lehet, hogy kezdek, lehet, hogy nem, lehet, hogy lesz valami, lehet, hogy nem. Ahogy éppen alakul, amilyen kedvem van, ilyesmi.


És az is érdekelne, hogy a lányok hogy fejezik ki, ha valaki bejön nekik. Mert szerintem nem mindegyik mosollyal. Láttam már olyat, aki zavartan nevetgélt inkább. Ez a lány pedig, akiről írtam, komolyan nézett csak. Szinte már durcásan. De pont ez tetszett meg benne. Viszont nem tudom ennyiből, hogy bejönnék-e neki. Csak sejtem, érzem, hogy igen, csak ő szerintem nem úgy fejezi ki, mint más lányok. Lehet, hogy őt éppúgy megfogta, hogy egy csendes, nyugodt, rejtélyes fiú elkapja a tekintetét, mint ahogy engem az ő természete? :)



2016. aug. 1. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engem meg atvagott egy csaj a westendes mekiben...
2016. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt de jol esett olvasni:) menj el oda megint es ha megint nézitek egymást próbálkozz be valahogyan nála:) biztosan te is tetszel neki vagy szimpatizál veled:) 18/L
2016. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van így. :)
2016. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az esik rosszul, ha szemezünk, tök jól elvagyunk, majd eltűnik vagy lelép egy másik lánnyal. :D
2016. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De èdeeeees vagy :)
2016. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1:

Tényleg, nem figyeltem, mennyit fizettem, lehet, hogy csak lekötött, amíg a pénzemet eltette. :D


#2:

EZT de jól esett olvasni. :) Persze, biztos te voltál az a lány, és most így akarsz elcsábítani. Jó taktika... :)


#3:

Ez a válasz viszont engem frusztrál. Mi az, hogy jól van? Semmi "hülye, mért nem kezdeményeztél?", vagy "menj vissza, jöjjetek össze!"-tanács? Te kikészítesz... :)


#4:

Ezt fejtsd ki bővebben, légyszi. Talál közben egy másik lányt vagy hogy? Szerintem ez akkor történik, ha annyira szép vagy, bejössz neki, hasonlók, hogy beijed, és nem mer veled kezdeni. Mi fiúk sosem bízunk magunkban eléggé. Egy lány mondta nekem egyszer, hogy mindig közelebb vagyunk, mint ahogy sejtjük. Kár, hogy akkor nem értettem meg minden jelentést... :(


#5:

Teeee vagy az... :)


Nem tudom még hogyan tovább. Lehet, hogy teszek egy próbát. De egyébként is szeretem húzni az embereket picit. :) Csak azért kérdeztem a dolgot, mert félek, valakinek rosszul esik. :(

2016. aug. 1. 23:12
 7/12 anonim válasza:

Egyelekmeg... :D Szerintem is probalkozz be nala, biztosan bejottel neki. :) Valoszinuleg azert nezett komolyan, mert zavarban volt es nem volt biztos abban, hogy te most latsz rajta valami furcsat es azert nezed, vagy azert, mert tetszik neked. :) Ugyanezt csinalom a kornyezetem szerint, ha bejon valaki akar kepes vagyok vegig csendben ucsorogni es neha ranezni az adott szemelyre (persze mindezt hidegverrel, komolyan), ami miatt en is sokszor gondoltam arra, hogy ez kifele furcsa lehet. Nincs ebben semmi kulonos sem a reszedrol, sem a lany reszerol.

Kezdemenyezz fele, veszitenivalod nincs. :)

2016. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7:

Te lány vagy, igaz? Ismertem egy hasonlóan viselkedőt, de kikészítő volt. :) Ilyenkor tényleg nem tudja az ember, hogy mi a helyzet. De azért lehet, hogy ha úgy vagyok vele éppen, próbálkoznék egy így viselkedő lánynál. Mindenesetre ne változtass semmiképpen. Szexi egy lány, ha ilyen. ;)


A saját életemből tudom, hogy ha a fiúk jobban figyelnének másokra és kevesebbet agyalnának magukon, nem csinálnának ügyet a visszautasításból, és csak simán megpróbálnának beszélgetni, ahelyett, hogy összejönni akarnának a másikkal, sokkal több lány kapna olyat fiút, akit megérdemel. :)

2016. aug. 1. 23:56
 9/12 anonim válasza:

Lany, igen. Nem banom, hogy ilyen vagyok, mert megtalaltam benne a pozitivumot. :)

Ez igy van, es ezen a nok sajnos nem tudnak valtoztatni...:D

2016. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fake & gay
2016. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!