Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek rosszul esik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek rosszul esik ez?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok szoktak történni velem, mint legutóbb is, hogy bementem egy gyorsétterembe, és megláttam egy lányt. Elég szép volt, persze sok szép van, de benne valami megfogott. Amíg vártam a soromra, őt figyeltem. Egyszer rám nézett, de csak egy pillanatra. Akkor még nem tudatosult benne, hogy figyelem. Mielőtt sorra kerültem, megint rám nézett, de akkor már egyértelműen felkeltettem az érdeklődését. Aztán ugye kiszolgált, akkor volt valami érezhető a levegőben kettőnk között. Leültem, ettem, nézelődtem, majd amikor mentem el, még egyszer rápillantottam. Pont engem nézett. :)


Szóval érezhetően volt valami, talán lehetett is volna, de egyrészt kicsit félénk vagyok, ezért sokszor nem megy olyan könnyen lépni, másrészt pedig inkább csak szeretem élvezni a dolgokat. Úgy értem, amikor meglátok egy embert, akiben megtetszik valami, akkor mindenféle hátsó szándék nélkül jobban meg szoktam nézni. De attól félek, hogy ezt sok lány máshogy érti, és frusztrálja, ha nem kezdeményez a pasi, miután nézte őt. Nekem viszont csak jól esik nézni. :) Na jó, lehet, hogy kezdeményeztem volna, de nem vagyok úgy ezzel, hogy most mindenáron kell nekem, akit meglátok. Lehet, hogy kezdek, lehet, hogy nem, lehet, hogy lesz valami, lehet, hogy nem. Ahogy éppen alakul, amilyen kedvem van, ilyesmi.


És az is érdekelne, hogy a lányok hogy fejezik ki, ha valaki bejön nekik. Mert szerintem nem mindegyik mosollyal. Láttam már olyat, aki zavartan nevetgélt inkább. Ez a lány pedig, akiről írtam, komolyan nézett csak. Szinte már durcásan. De pont ez tetszett meg benne. Viszont nem tudom ennyiből, hogy bejönnék-e neki. Csak sejtem, érzem, hogy igen, csak ő szerintem nem úgy fejezi ki, mint más lányok. Lehet, hogy őt éppúgy megfogta, hogy egy csendes, nyugodt, rejtélyes fiú elkapja a tekintetét, mint ahogy engem az ő természete? :)



2016. aug. 1. 22:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10:

:DD Mire gondolsz? Azért mert szeretek megnézni lányokat, kamu vagyok? Pont, hogy régebben voltam kamu, amikor nem fogadtam el az ilyen dolgaimat. Próbáltam jófej lenni, mert azt hittem ez a jó. Aztán próbáltam bunkó lenni, mert azt mondta minden haverom, hogy ez kell a csajoknak. Aztán rájöttem, hogy jobb, ha nem hogy nem szégyellem, milyen vagyok, hanem magabiztosan vállalom. És azóta többször keltettem fel lányok érdeklődését, mint előtte. Ha valaki rendben van önmagával, az szexi, hidd el. És ha valaki igazán megérti az embereket, a lányokat is, az is az, hidd el.


Az elmesélt sztori minden részlete igaz. Bár, ha fáj, nem muszáj elhinned. :D Meleg vagyok? Jajj nekem, kár hogy nem tudok róla... :D


Vagy esetleg félreértettelek? Fejtsd ki, mi a "fake & gay", légyszi! Hadd szórakozzak még... :D

2016. aug. 2. 01:02
 12/12 anonim ***** válasza:
az a csaj nagyon felhuzott.. beteg is voltam mult heten igy hazaig belese neztem a zacskoba.. elotte meg gagyi poenokat mondott szoval en mar ha kedves velem egy no ketszer is megnezem atvert e
2016. aug. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!