Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti szoktatok irigykedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szoktatok irigykedni más srácnak az izmos karjaira, a jó lábaira vagy a szép vállaira?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De te megint olyan dolgokról beszélsz ami dopping, koksz, illegális, nem természetes! Az Isten szerelmére, térden állva könyörgök, ha nem tudod ketté választani ezt a két csoportot ne kezdj el róla észt osztani! A kreatin egyébként víz megkötő hatású, de nem tudom ez mitől lenne baj. Egyébként az emberi szervezet is termel kreatint, csak nem olyan mennyiségbe mint amennyire egy aktívan sportoló embernek szüksége van. A kreatint nem csak testépítők, hanem minden más sportág sportolói is alkalmazzák, sőt nehéz fizikai munkát végzőnek is ajánlják. Az egyik legjobb energia átvivő anyag, ezért alkalmazzák. Ez nem valami gonosz szintetikus távol keleti szemét. De azt hiszem többet nem is írok ebben a témában, mondhatok akármit, falra hányt borsó az egész.
2010. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem azzal van baj, amit mondasz, hanem hogy rögtön neki esel az embernek. Kimondta hogy nem tudom szétválasztani? Arról van szó, hogy tök fölösleges ilyen szerekkel élni, amikor enélkül is ugyanúgy lehet izmosodni, max kicsit lassabb tempóban. Amúgy szeretnék látni egy olyan embert, aki kreatinnal tömi magát valami hétköznapi melóhoz. Mi a baj a vízmegkötéssel? Semmi, csak aminek távoznia kéne, az marad... egyrészt, másrészt ahogy említettem, lényegében felpumpálja az embert, és ahogy leáll vele, szépen le is ereszt, de az ilyen meg is érdemli... az isten szerelmére térden állva könyörgöm na! :D
2010. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Te nyertél, nem bírom megállni, válaszolnom kell :SS Nem marad aminek mennie kéne. Mert kreatin kúra alatt sokkal magasabb a víz fogyasztás, 0,5-1 dl/tsk. Szedtem én is kreatint, ittam mellé a vizet mint a gödény és fél óránként hugyozni jártam, úgyhogy tudom hogy működik. És az sem igaz hogy felpumpál, meg le eresztesz ha abba hagyod. Még egyszer mondom, nem a vízmegkötés a lényege a kreatinnak, hanem az izomsejtek gyors energizálása, így könnyebben fejlődnek, nem viseli meg őket annyira az edzés, gyorsabban regenerálódnak. A kúra végén távozik a víz, de nem fogsz össze csoffadni, mert annyit nem köt meg. Aki fel akarja magát fújni az nem kreatint fog szedni, mert semmire nem megy vele. Az dopping szereket fog szedni. Meg ez az egész felfújás téma fölösleges. Akikről te beszélsz tavasszal leszaladnak 2 hónapig edzeni és ezzel vége, jövő tavaszig vissza se jönnek. Ezek nem testépítők, nem "gyúrósok". Ezek közönséges gyökerek. Ahogy a másik srác mondta, ez egy életforma. Minden napodnak, hetednek, hónapodnak és évednek a szerves része. Nem hagyod abba, nem egy múló hobbi, nem divatból csinálod. Akik meg így élik az életüket elhiheted, hogy nem az életük megrövidítésén dolgoznak, és nem fognak mindenféle sz@rokat beszedni. Én egyébként fehérjét, multivitamint, ásványi anyagokat és ízületvédőt használok. Valamint kreatint, de mivel azt kúra szerűen kell alkalmazni, azt jelenleg nem, mert nem rég fejeztem be egy kúrát.
2010. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem. Van pénzem, van jó dumám, nincs gondom a csajokkal.
2011. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én szoktam mert vékony testalkatú vagyok ami azt jelenti hogy feszítve van mondjuk egy 32es szálkás bicepszem. De ha nincs feszítve kicsinek tűnik.Amúgy én nyár elejétől fogok gyúrni és nekem összeállítja ahaverom majd hogy milyen testtömegnövelő kell meg ilyenek aki ért hozzá.
2011. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem irigykedek, én pont "normálisan" vagyok izmos, nem is szeretnék kigyúrt szekrény lenni :S Am ez a csajoknak is jobban bejön :P

17/F

2011. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megnézem a többi fiút is, és motivál az, aki jobb nálam. A jó genetikát semmilyen edzésmunkával nem lehet pótolni. Egy korpulens havashenrik soha nem lesz Dávid szobor-testű.
2011. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én az izmos fiúseggekre irigykedek
2011. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UurSGDn_7uU


Az ő bicepsze és tricepsze bejön...

2011. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!