Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek is rosszul esett volna ez?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy más emberek is tetszenek nekünk és a párjainknak, de az én barátom ezt múltkor simán ki is mondta. Nem emlékszem már mi volt a téma, ő meg szemrebbenés nélkül kijelentette neki tetszenek, bejönnek az olyan nők. Aztán. Az egyik katalógusban egy brazil nadrágnál felszólalt az csak a kis popsijú csajoknak áll jól. Mert ő ezt megfigyelte. Strandon ha pl tetkó van egy csinos csajon rögtön szól nézzem meg én is. Sorolhatnám az ehhez hasonló dolgait, de hosszú lenne. Többször szóltam neki ezek rosszul esnek. De nem igazán érdekli.
2016. aug. 2. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, itt két dolog van: 1. ha te már szóltál neki, hogy rosszul esik, akkor ő a bunkó, hogy nem tartja ezt tiszteletben 2. lehet, hogy csak felfújod az egészet, hisz a pasid veled van, téged szeret, attól még megdicsérhet másokat ilyen formában, attól még nem fog kezdeményezni náluk.


Mi a párommal volt, hogy együtt elemeztük ki az embereket, mind a nőket és a pasikat is, hogy most külsőre bejön-e vagy sem, vagy csinosan van-e felöltözve, vagy sem, de ez csak is a mi véleményünk.

2016. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is sok minden tetszik, akár egy emberi test is, és a divatot, viseleteket is figyelni szoktam, kinek mi áll jól, mi nem. Ellenkező neműeken is. Az én párom ezen nem akad fent, nem gondolja, hogy kevésbé szeretném vagy kívánnám őt.

De az szar ügy, ha nem érdekli, hogy ez neked nem tetszik.

2016. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de ez én vagyok:D Én simán megnézem a párommal együtt a nőket...
2016. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RoseTyler ***** válasza:

Azon gondolkozz el, hogy miért esik ez neked rosszul! (Önbizalomhiány? Nem érzed biztosnak a kapcsolatotokat?)

Mert a leírásod alapján a párod teljesen őszintén megnyílik neked. Ezt inkább értékelned kéne, hiszen partnernek tekint még az "elméleti csajozásban" is. Valószínűleg a véleményed is érdekelné az adott nőkről.

A párommal mi is mutogatjuk egymásnak a jó pasikat, jó csajokat. Nincs ebben semmi rossz. Sosem zavart. 32N

2016. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!