Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ezt így gondolja?

Figyelt kérdés
Barátom azt mondja, a többi lánynak azért bókol és nekem azért nem, mert én már a barátnője vagyok. Ez engem nagyon idegesít, mert amúgy szép lánynak mondanak, semmit se változtam, mióta megismert. Én megérteném azt is, ha elhagyna, csak ne bántson már.

2016. aug. 2. 18:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér. Gondolom fiatal srácról van szó. Nem tudja még, hogy a való életben a kapcsolat nem úgy van, mint a hálivúdi filmekben, hogy Dzsézön teper Sárlott után, aztán happy endként ellovagolnak a naplementében egy fehér paripán. Az udvarlási szakasz még csak bemelegítés, igazán akkor kell megküzdened a párodért, mikor már együtt vagytok, nem addig tart míg megszerzed. A párok egy része azért megy szét, mert természetesnek veszi, hogy ott van mellette a társa és nem becsüli meg eléggé.
2016. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, ő 23, és 2 éve vagyunk együtt már.
2016. aug. 2. 19:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont elég volt. Dobd ki.

Senki se javasolt mást, nem védte a pasid, pedig ritkán ilyen egyöntetűek a válaszok.

Ennek oka van.

2016. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Szergej55 ***** válasza:
Ez egy vesztes, téged meg nem értelek.
2016. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

11-esnek igaza van.

Párod meg eléggé buta fiucska.

Ő még nem szeret téged tiszta szívből,sztem csak akkor fog rájönni ha elveszített,és majd pár év mulva észbe kap h milyen h.lye volt h nem becsült meg.

Neked kéne h udvaroljon,nem másnak.

Ezért nincs önbizalmad mert ő másoknak adja azt az érzést,amit neked kéne h adjon.

Esetleg ha szereted,és meg akarod menteni a kapcsit,próbáld féltékennyé tenni h neked meg más pasik bókolnak. :)

2016. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egy testület olyan osztályán dolgozunk, ahol többségében férfiak az ügyfelek és a munkatársak is, szóval ez a féltékennyé tevés nem jön be sajnos. Nem érdekli egyszerűen, nagy néha az orrom alá dörgöli, de ennyi.
2016. aug. 2. 19:45
 17/21 anonim ***** válasza:
tele a világ bunkókkal.... sok szerencsét
2016. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igaza van, te már bók nélkül is ledobod a bugyit. Akkor mit erőlködjön neked?
2016. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nem kell erőlködni, csak normálisan kell velem viselkedni... a szexmegvonás pedig a legundorítóbb emberek szokása, sose ˝ nevelném ˝ így azt, akit szeretek, őt se
2016. aug. 2. 20:43
 20/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Az a baj,Kérdező,hogy amíg Te tök intelligensen állsz hozzá az egészhez,addig ő nagy ívből s z @ rik rá,rád,rátok...

Az önértékelésről meg annyit,hogy Te hiába segítesz magadnak,ha ő lehúz.

Az a helyzet,hogy ezt olvasva teljesen vilagos: ilyen hozzáállás mellett,amit ő tanúsít feléd,a Világszépe Királykisasszony is egy randa,semmitérő banyának érezné magát.(2 év sem kellene hozzá)

Úgyhogy ha a továbbiakban valakinek szeretnéd magad érezni és párkapcsolatot szeretnél,akkor hagyd ott!

2016. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!