Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ezt így gondolja?

Figyelt kérdés
Barátom azt mondja, a többi lánynak azért bókol és nekem azért nem, mert én már a barátnője vagyok. Ez engem nagyon idegesít, mert amúgy szép lánynak mondanak, semmit se változtam, mióta megismert. Én megérteném azt is, ha elhagyna, csak ne bántson már.

2016. aug. 2. 18:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A legbutább kifogás az, hogy "te már a barátnőm vagy". Egy FÉRFI (nem fiúcska) tudja, hogy egy nőt nem egyszer kell "megnyerni", aztán természetesnek lehet venni hogy van neki. Egy férfi azután is bókolni fog neked, hogy beleszerettél. Ő inkább csak egy buta fiú, aki nem értékel téged. Természetesnek veszi hogy vagy neki, mert úgysem fogod elhagyni, stb. Te hiába szereted, és hiába állsz normálisan az egészhez, ha ő nagy ívben tesz rá magasról. Jobb lenne, ha elgondolkoznál azon, hogy megpróbálod elfelejteni. Egyszerűen nem érdemel meg, és lehet hogy van körülötted olyan, aki igenis úgy bánna veled, ahogy megérdemled. Ha pedig nincs, majd lesz.
2016. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!