Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hátrány ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány ha nem tudok mosolyogni?

Figyelt kérdés
Mindig érzelemmentes vagy életunt pofát vágok.
2016. aug. 3. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Igen.


Egy búvalb..szott személyt mindenki elkerül.


A mosoly belső békédről, boldogságodról és elégedetségedről árulkodik.

A mosoly öltöztet.

2016. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Igen, ez baj. Nagy baj! Az egyik családtagommal éppen a felesége örökös "ilyen" arcán vesztünk össze kb 2 órája. Most ez nagyon talált. Az embernek nagyon rosszul tud esni az ilyen.

Én is mosolygok másokra még akkor is, ha nincs jó kedvem. Nem bunkózok, mikor nekem fáj valami. Akkor más miért nem képes erre?

2016. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Részemről igen.
2016. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Én tudok. Előny?


[link]

2016. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nagy hátrány, mert az emberek képmutatók és elvárják, más is legyen az. Különben, kilógsz a sorból és kiközösítenek.
2016. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Az a lényeg mennyire vagy szép. Rájkőnent meg Szegált imádják így is, pedig náluk olyan gyakori a mosoly, mint DK naggyűlésen a Kárpátia-koncert.


Kvázimodó meg vigyoroghat úgyis ronda marad. Pl ott van Máris szomszéd, mosollyal se szebb: [link]

2016. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit rossz a szemem (kb másfeles szemüveg kellene, távolra nem látok jól), elég introvertált is vagyok... Ebből a két dologból meg még sok más random személyiségjegyből nálam az következett, hogy kifejezetten keveset nézem az emberek arcát. Ettől nagyon sokan megőrülnek, mert nem nézek a szemükbe beszélgetés közben, egyszerűen csak bambulok valahova és a hangjukra figyelek, az alapján tudok rájuk figyelni, egyszerűen nem megy a másik-szemébe-nézés dolog, eltereli a figyelmem róluk.


Mégis van párom. Ő elvan ezzel, elfogadta. Ha fontos dolgokról beszélünk, persze a szemébe nézek, de csak úgy random napi beszélgetés közben ("milyen napod volt?" válasz és társai, nem nézek rá.


Viszont pont emiatt, engem nem nagyon érdekel, ha valaki nem mosolyog vagy csak nagyon ritkán. Úgyse látom. :D

2016. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én a homlokukat vagy a szájukat nézem. Sajnos megállapítottam, hogy sok a csálé fogsor és az aránytalan homlok.
2016. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Sokkal hamarabb választanék egy szürke, de mosolygós lányt, mint egy gyönyörű, de besavanyodott csajt.
2016. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Néha próbálok mosolyogni, elkezd mozogni a szám, de végül nem jön össze.

27F

2016. aug. 4. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!