Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen bizonytalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bizonytalan vagyok. Mit tegyek/csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hát lehetséges,hogy hosszú lesz,de rövidebben nem tudom leírni.

Szóval: Én Budapesten lakom és megismerkedtem nyáron egy fiúval aki Győrben lakik.

Az ugy kezdődött,hogy rokonokhoz mentem Győrbe nyaralni,és hát megismerkedtünk.Nagyon aranyos,kedves srác. Én akkor még nem jöttem rá,hogy belém szeretett. És akart többet is,mint barátság.És végül elmondta,hogy szeret. Mindennap beszéltünk,taliztunk és stb. De én nyár végén hazajöttem. De még amikor nem találkoztunk akkor is mindennap hívtuk egymást,és beszéltünk. Noverben ujra mentem arra és akkor is taliztunk. De akkor már nagyon magabiztos volt,és állandóan megakart csókolni,de elutasítottam mert félénk nyuszi vagyok. :D

Ott voltam kb 5 napot. Utána amikor itthol voltam már Pesten,akkor is ugyan ugy beszéltünk. De megszakadt a kapcsolat.

Kérdeztem tőle 4 hónap mulva : hogy miért nem beszélünk?!

A Válasza az volt,mert nem akar távkapcsolatot,meg azt mondták neki,hogy felejtsen engem.

Újra fogok menni Győrbe 3 hét múlva és nem tudom,hogy próbáljak-e beszélni vele.

Nekem szünet lesz,neki suli.Meg érettségizik és nemtudom,hogy ilyenkor érdemes-e vele beszélni.

De mostanába hiába írok neki sms-t nem válaszol mert nincsn pénz a telóján és mondta hogy ha nem keres az nem azért van mert nem akar velem beszélni.

De megígértem a barátnőmnek,hogy viszem magammal Győrbe.

De valahogy megbántam a dolgot,mert ha érdemes a sráccal beszélni az engem zavar ha ő is ott lenne.

Na meg hát én azt hiszem,hogy belezúgtam ebbe a srácba,de ő nem akar tőlem semmit sem már.

Szóval most itt az a kérdés,hogy valahogy beszéljek vele?De hogy? És ha ő nem akar már semmit sem, akkor totál felesleges igaz?!

De a barátnőmnek is megígértem,hogy viszem de megbántam.És őt sem akarom megbántani. :(

Totálisan elvagyok bizonytalanodva :(


Segítség! :)

Normális válaszokat!

Köszönöm előre is.(K)

17/L (Budapest)


2010. ápr. 18. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A győriek f@szagyerekek!
2010. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha.Sokra megyek ezzel a válasszal. :)
2010. ápr. 18. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom neked, hogy mivel ennyire bizonytalan ez az egész, így felejtsd el a srácot mint társat.

Voltak már távkapcsolattal kapcsolatos problémák de ők tartották egymással a kapcsolatot, sűrűn beszéltek, stb. Ez itt nem megy, és a srác nem is akarja igazán különben tuti elért volna ha szeretett volna veled beszélni.


Felesleges erre az idődet pazarolnod, ebben az esetben, keress mást, mielőtt még teljesen beleszeretsz, annál könnyebb szakítani úgymond minél kevésbé szereted.


Esetleg barátok maradhattok ha úgy gondolod, mint egy nyári nyaralásból szerzett emlék.

2010. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem.rendben.köszönöm.
2010. ápr. 18. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd...sajna távkapcsolatot nem lehet fent tartani ha nem találkoztok minden hétvégén:( talán ha pestre jönne továbbtanulni...lehetne belőle valami..23l.
2010. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát igen. :(

köszönöm

2010. ápr. 18. 14:32
 7/7 Ywerd ***** válasza:

Felejtsd el a srácot,elrontottad.Egész nyáron együtt mászkáltatok,utána hazajöttél novemberben megint találkoztatok.Az már majdnem fél év .És még megcsókolni se hagytad magad?Mégis mit gondolsz a pasi meddig bírja ? Nem csoda hogy azt mondták neki hagyjon,én is ezt mondtam volna.Egy csaj akivel egész nyáron együtt vagy még csókolózni se akar hát az csak hülyít téged .Én így fordítanám le.Ja hogy most meg kéne?Hát itt megint az a gond hogy a férfiak elég nehezen tűrik ha hülyét csinálnak belőlük,elég egyértelmű hogy nem akar tőled semmit,hagyd békén,legközelebb meg tisztázd le magadban ha kezdesz egy sráccal hogy mit is szeretnél,de ez a hajó már rég elment.A távkapcsolatot előttem kivesézték,ahhoz nem akarok hozzátenni semmit jól megírták.

Ja és 29F voltam ...

2010. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!