Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen bizonytalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bizonytalan vagyok. Szerintetek mit tegyek? (17/f) Fontos.

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki régen a barátom volt, volt egy buli és ott egész éjjel vele voltam és smároltam vele.Utána pár napig alig beszéltünk, mert rám se nézett, ha igen akkor elfordult egy pillanat alatt.. Azóta szeretem és többször beszélgettem erről a dologról és azóta már többször kevertünk.Járni nem akar senkivel.Amikor elvagyunk kettesbe, akkor azt mondja, hogy szeret.De sokszor azt mondja hogy nem érez semmit, de ha egy pár napig nem beszélünk, akkor meg hiányzok neki.Szerintetek csak magának hazudik vagy nekem?

Nagyon nem bírom már:(


2010. febr. 28. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig hanyagold a csajt. Ne nezz ra,ne foglalkozz vele,ha meg ujra azt mondja h szeret akkor ällitsd a tenyek ele es döntse el vegre mit akar. Igy neked sem fog annyira fäjni mintha meg fel evig ezt csinalnä.
2010. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam.Pár napig bírjuk és jön egy olyan alkalom..oda jön hogy hiányoztam és ennyi volt..:/
2010. febr. 28. 18:57
 3/8 anonim válasza:
háát...lányszemmel nézve... nagyon sok oka lehet, hogy ezt csinálja. és nem túl kellemesek. pl. lehet h vonzódik hozzád de vmi miatt szégyell téged mások előtt. ez a "nem akarok kapcsolatot dolog" pedig egyenlő lehet azzal, hogy "konkrétan veled nem akarok kapcsolatot mert várok egy jobbra"... viszont ha nemrég ment szét vkivel, mondjuk nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata, akkor viszont tényleg érezhet így, és akkor még csak nem képes beismerni magának, hogy megszeretett téged...:)igazából még sok infót kéne megtudni, hogy nagyjából átlássam a helyzetet...
2010. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem hinném, hogy szégyell.azt se hinném hogy jobbat akar.

régebben azt is mondogatta, hogy azért nem akarja, mert ha szakitanánk elveszítene.

2010. febr. 28. 19:11
 5/8 A kérdező kommentje:

meg egy csomó jó csajjal járhatnék, de nem tudok..mert őt szeretem.

lehet hogy az idő mindent rendbe tenne?

én azon gondolkodtam, hogy megmondom neki, hogy adok elég időt gondolkodni és az a 2 választása lesz hogy járunk vagy elfelejtjük egymást..és akkor rájön hogy tényleg szeret és blabla

vagy más tippek?:/

2010. febr. 28. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit kerüld őt.de azért köszönj meg ilyesmi csak ha odajön akkor finoman rázd le h "jaj most nem érek rámegkell írnom a házit légyszi keres meg később"(NE TE ŐT) és ha megint odabújik hozzád pár nap után akkor kérdezd már meg tőle h valójában mit akar?ha meg azt mondja h nem tudja akkor méregből ne gyere össze másik csajjal mert az bunkóság lenne
2010. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
talán tényleg ezt kell tennem..azt hiszem megpróbálom
2010. febr. 28. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó komment író

írd le h mik a fejlemények

2010. márc. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!