Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen bizonytalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bizonytalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy társkeresőn megismerkedtem egy lánnyal.Msn-en 2 napja beszélgettünk de még nem sokat mert neki meg nekem is alig van időnk.

De teljesen bizonytalan vagyok mert ő mondta hogy külsőre nagyon válogatós.Én ha magamat értékelem egy 10/5 srác vagyok ő meg 10/10 lány.

De nagyon jól elbeszélgettünk és amit egy lánytól nem szoktam meg, hogy rengeteget ír és kérdez felőlem.

Tehát barátnak is nagyon jó lenne.De én természetesen többet szeretnék tőle.

Most ha legközelebb beszélünk akkor hívjam el randira vagy inkább hagyjam meg barátnak?Vagy ha elhívom akkor még maradhatunk barátok?

Szerintetek?


2010. ápr. 19. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy "csak" barátkoztok, találkozhattok, nem? Lehet, hogy élkőben nem is fog tetszeni.
2010. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj ne itt is divat lesz ez a " a pasi 10/7-es, nem kell nekem" ?:S
2010. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha feltette magát egy társkeresőre,akkor nem csak barátot keres,hanem egy potenciális párt.Gondolom látott téged fényképen és az,hogy ennyit beszélgettek arra utal,hogy szimpatikus vagy neki.Ne ronts el mindent azzal,hogy bemagyarázod magadnak,hogy nem vagy elég jó hozzá!!!De az vagy!Hívd el randira és minden kiderül.Nem kell görcsölni,barátok még mindig lehettek,ha esetleg nem működik a kémia,de miért ne működne.Hajrá!
2010. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

21:28


Köszi igazad van:)

2010. ápr. 19. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
10 pontos csaj nem létezik csak az álmaidban! Tételezzük fel hogy 9-es. Te saját magadat 5-ösnek értékeled. Mivel látszik a kérdésedből, hogy nincs túl sok önbizalmad ezért valószínűleg alul is pontozod magad, szal minimum 7-8-as lehetsz. De nem mintha ez számítana. A fellépésed a lényeg. Legyél magabiztos, udvarias, és ne bámuld egyfolytában a melleit!:D Sok sikert!
2010. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!