Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti lenyelnétek ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti lenyelnétek ha a férfi szexkapcsolatban ezt kéri tőletek?

Figyelt kérdés
A spermára gondolok mielőtt elkezdenétek írni, hogy mit.
2016. aug. 6. 15:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%

Lenyelem. Szuzessegem elvesztesekor is lenyeltem.

A baratnoim kicsit megrokonyodtek rajtam, de passz. Nekem egyszerubb, mint kopkodni, neg szajat mosni.


Amugy is a mostani szexkapcsolatomat imadom, szoval ot szorostol-borostol vegignyalom. O is agyonkenyeztet, nagyon jo vele a szex. :)

2016. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Ja, hozzatennem, hogy nyilvan egyszerubb ez, amikor a pasi nem zsinordohanyos es nem keseru a spermaja. Egy kis ananaszle, eperle, de nekem pl. a narancsletol isteni edes lett a puncim.
2016. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
Te jó arc vagy 1-es!
2016. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

#3


Kár, hogy valami 50 körüli szőrős férfi csapatja a gyíkot amikor megkapja a privátokat...

2016. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Kétlem, hogy az volna, de ha mégis, váljanak egészségére a privát levelek :)
2016. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

#5


Pedig legyél csak benne biztos. Gyakori a "jó csajok" nagyrésze perverz középkorú férfi

2016. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

😂😂😂😂

A nok is szeretik es fuggnek a szextol, meg ha nem is olyan elterjedt ez a gondolat.

Kapasbol 4 ilyen kapcsolatot tudok, amit a szex erosen osszetart. 😘️



25 vagyok es no. Nem kerek privatot, ha csak nem komoly kapcsolatot keresel, szeles szogletes az allkapcsod, londoni vagy, vagy hajlando vagy idekoltozni, es vallas, eros a testalkatod, esetleg hajlando vagy velem egyutt edzeni jarni. Szemelyisegre meg: nem a tipikus 9-5-ig tarto munkat akarod, szeretsz utazni, setalgatni, elkenyeztetsz - persze en is teged. Vannak terveid. Szeretnel csaladot. 😊

2016. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ugylátszik itt szereti mindenki a szexet de olvasni senki nem tu

A kérdésre válaszoljatok ne itt keresetek partnert mert ez szánalmas!!!

2016. aug. 6. 16:55
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Never mind 8-as, Kyle is végül megtanult olvasni a South Parkban, noha jól megszenvedett vele...
2016. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban sem, szexkapcsolatba meg nem megyek bele. Tudom, hogy ezzel nagyon erősen szűkítem a kört, de lehányni sem akarom a partneremet.
2016. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!