Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti lenyelnétek ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti lenyelnétek ha a férfi szexkapcsolatban ezt kéri tőletek?

Figyelt kérdés
A spermára gondolok mielőtt elkezdenétek írni, hogy mit.
2016. aug. 6. 15:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20-as nyugodj meg a legtobben nem csinaljak, ahogy a baratnoimmel beszeljuk, nem nyelik le.

Es sokan az oralt se szeretik...

2016. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ahogy gondoljátok lányok. Én soha egy olyan lánnyal nem jártam, aki nem szopott és megmondom az őszintét, nem is tervezek ilyen lányokkal járni.

Ellenben szexkapcsolatról beszélünk, ami szinte csak a szexuális élvezetekre van kihegyezve, szóval nem tudom, hogy egy ilyen lány mint ti, vajon miben reménykedhet szexkapcsolat terén.

2016. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22. En lenyelem, szoval reszemrol nem problema, csak mondom, hogy baratnoim kozott ez egyaltalan nem jellemzo - elozo oldalon leirtam parat.


Szeretek szopni, szoval ha ugy nezzuk jo dolga lesz a paromnak majd.

Kifejezetten elvezem es benedvesedek tole.

Viszont en is elvarom az oralt cserebe. Nem am csak en csinalom.


A mostani szexkapcsolat szexualisan tokeletes. O is imad nyalni en meg szopni. Jokat dugunk. Analert nincs oda igy nem erolteti, nem is erdekli, szoval tok jol kijovunk igy.

2016. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23-as

Igen, így viszont bocs, te jó vagy.


Amúgy sosem értettem ezt a te nem csinálod, akkor én sem kérdést.

Én is imádok nyalni, szinte felfalom a nőt, de sose tenném ezt barter alapjává.

Igenis akarom, hogy szopjon és igenis akarok nyalni, mert egyszerűen szuper és a szex nem valamiféle tornagyakorlat, melyben az elemeket pontozzák.

Eleve rossznak hat az a gondolat, hogy nem akar minden áron örömet okozni nekem, hanem hivatkozik 6-7 indokra, hátha lesz közte olyan, amit majd el tudok fogadni...

2016. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem nyelem le.A sperma nem tartozik az élelmiszer kategóriába nálam.Aki megteszi, egészségére, de nekem ez nem megy.
2016. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Utálok szopni de megcsinálom, lehetőleg húzzon kotont.

Szóval se arcra se szájba nem tűröm el.

Kivétel a szexpartnerem nála még élvezem is a dolgokat lenyelni biztos nem fogom ez őt nem zavarja és nekem sem kényelmetlen.

2016. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!