Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti lenyelnétek ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti lenyelnétek ha a férfi szexkapcsolatban ezt kéri tőletek?

Figyelt kérdés
A spermára gondolok mielőtt elkezdenétek írni, hogy mit.
2016. aug. 6. 15:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

#10


És csak házaság után, gyereknemzés céljából 3 rózsafűzér után. És végig mea culpáztok.

2016. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már szűz, és még férjnél sem, de az orális szextől émelyeg a gyomrom, sajnálom...
2016. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

8-as es 1-es vagyok, arra irtam, hogy azt mondtak tuti 50-es pasi vagyok. :)


Egyebkent meg hogy kiegeszitsen meg a tudasodat:

Baratnoim:

1. nem nyeli le, szajba mehet

2. nem nyeli le, szajba mehet

3. szajba se mehet

4. szajba mehet, lenyeli, de nem szereti, utana iszik uditot

5. le is nyeli

6. szajba mehet, nem nyeli le

2016. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez jó :)

A vallásos szopás figurája a rózsafüzérrel a kézben: "mea cuppa"

2016. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#12


És mitől nem...?

2016. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#12


És akkor ugy Te sem várod el ugyanezt? Hogy majd neked azért járjon az orále...?

2016. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
"mea maxima culpa" 😂🙏
2016. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem várom el a férfitől sem, rengeteg más mód is van az örömszerzésre. Nekem ez valahogy nem működik jól, ez van. Egyébként próbáltam, szóval nem csak tudatlanul mondom, kipróbáltam, szerettem volna, aztán felkapódott a gyomrom többedszerre is, az akkori párom ezt elfogadta, nem erőltette, a kapcsolatunknak teljesen más okból lett vége. Ha lehet, én az orális szexet kihagyom a palettáról.
2016. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ilyen nőt, mint a 18-as, nem sokan tartanának meg szexkapcsolatra(de sztem másra sem).

Ez a duma, hogy annyi módja van még az örömszerzésnek, pedig remélem, hogy megnyugtatja legalább a te lelkedet, mert más haszna nemigen lesz.

2016. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem tragédia, ha nem lesz párom, megszoktam az egyedüllétet, és nem, nem emiatt vagyok egyedülálló, egyszerűen nem is kerestem, mert mással voltam elfoglalva. Ha csak olyan áron lehetne párom, hogy olyat kell csinálnom, ami nekem rossz, akkor köszönöm, de jobb nekem egyedül. Nem vagyok tenyészkanca...
2016. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!