Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek miért ilyen? Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek miért ilyen? Mi a véleményetek? Nos az a helyzet, legalább is én úgy látom ha a barátnőm, akárhányszor megkér hogy segítsek akkor segítek, amiben csak tudok. Ugyan úgy az anyjának is. Itt konkrétan arra gondolok, ha bármi elromlik szolnak, és én egyből meg csinálom szó nélkül. Viszont, úgy gondolom hogy ez fordítva nem igaz. És akkor ezek után még ők vannak, be sértődve ha nem segítek... Nem értem miért ilyen, hiszem nem vagyunk egymásnak idegenek, segíteni kellene egymásnak... De lehet, hogy akkor csak én gondolom így. Sőt én mindig próbálom őt ösztönözni szavakkal is segíteni, hogy csinálja azt amit szeret még ő csak próbál engem le húzni.

2016. aug. 7. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem le írni, hogy egyik nap le ültem beszélgetni vele erről. Ő viszont, azt hajtogatta egy folytában, hogy ő segít nekem én vagyok az aki, nem segít neki...
2016. aug. 7. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindketten kihasználnak téged.

Ha ezt tovább folytatod, teljesen papucsot csinál belőled a csaj, a végén meg eldob, mint egy darab rongyot. Inkább hagyjad...

2016. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Folyton o használ ki engem,én vagyok a barátnöje de folyton nem lep meg semmivel,nem hiv sehova folyton csak ker nem ad pedig mar ket eve ismerjuk egymast,es nekem mondja h en nem segitek ,lany letemre en adok,folyton az en nyontatomat is hasznalja de meg patront sem vett bele. Stb sorolhatnam es meg o irmod ide ki hogy en nem segitek
2016. aug. 7. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nos az a helyzet, legalább is én úgy látom ha a BARÁTNŐM, akárhányszor megkér hogy segítsek akkor segítek, amiben csak tudok."


Ne haragudj, ha valóban te vagy a nő, akkor előbb meg kell tanulnod rendesen fogalmazni, mert kuszaság lesz belőle.

2016. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ketten hasznalunk egy gyakorikot az enyimet hasznalja,de mar ove is
2016. aug. 7. 21:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Baratom egoista...
2016. aug. 7. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ki használod a srácot.. Lusta voltál regisztrálni magadnak ? idióta nő Srác te meg szakíts ezzel a kislánnyal meg az annyával is.............................................................................................................................................................SPoiLER...........
2016. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!