Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már első találkozó előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már első találkozó előtt felhozza a szexet, akkor nem akar semmi komolyat?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül ismerkedtünk meg, és már több, mint egy hete levelezünk egymással. Eddig minden szuper, jól el tudunk beszélgetni, már a találkozó is meg van beszélve, de kezdek elbizonytalanodni, mert egyre többet célozgat a szexre. Eleinte csak egy-két ilyen vicce volt, de mostanában minden beszélgetésbe többször felhozza.

Nem vagyok prűd, vagy semmi ilyesmi, de nekem első személyes találkozó előtt ez egy kicsi túl nyomulós. Szerintetek csak szexet akar? Van olyan férfi, aki hetekig képes levelezgetni csak egy kis szexért?

Egyébként ő 27 éves, én 24, szóval nem vagyunk már gyerekek.


2016. júl. 25. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Tobb mint egy hete leveleztek... azta. Hu. Micsoda idotartam. Remelem, erzed az ironiat. Es o mar a bugyidban matatna. En valoszinuleg a 3-4 vicc utan elhajtanam. Tudjuk mar egymast tisztelettel kezelni, es csak azert mert ismerkedunk egymassal mint no es ferfi, meg nem jelenti azt hogy rogton kozunk van egymas intim testreszeihez.
2016. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan férfi, aki hetekig képes levelezgetni csak egy kis szexért?"


Hajjaj, de még mennyire, hogy van. :)

2016. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkell, hogy szomorítsalak, de szerintem nem komolyak a szándékai...
2016. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már első találkozó előtt felhozza a szexet, akkor nem akar semmi komolyat?"


Kérdésben a válasz.

2016. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Internetes társkeresőn ismerkedtem meg a barátnőmmel. Vele folyamatosan szóba került a szex. 1-2 hétig leveleztünk. Most 1 éve, hogy együtt vagyunk. Nincs semmi probléma. Barátnőm most 25 én pedig 28.
2016. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös jó, csak a barátnődnek nem jelentett gondot, a kérdezőnek pedig igen.

Ő nem akarja, hogy ezen menjen a téma, más a habitusa.

2016. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Van olyan férfi, aki hetekig képes levelezgetni csak egy kis szexért? "


Ja, azt számold bele, hogy melletted még 5-6 nő simán fut, akit meg megdugott, azokkal nem levelezik tovább és jönnek újak a helyükre.

2016. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hozta volna még szóba a szexet, már a barátzónában lenne.
2016. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!