Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Ezzel lehet mindent tönkretettem?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk egy sráccal legjobb barátok, mindig kibeszéltük a másik párkapcsolatát, sírtunk egymás vállán stb. soha nem gondoltunk ellenkező neműként a másikra, eddig. Szombaton házibuliban voltunk mind a ketten sokat ittunk, én három hete szakítottam a pasimmal, ő egy hete a barátnőjével. Én felmentem az egyik szobába pihenni, mert túl sokat ittam és éreztem, hogy ha tovább iszom abból baj lesz. Nemsokára ő is utánam jött, és már csak arra emlékszem , hogy csókolózni kezdtünk, és a többi jött utána. Még soha nem vágytam úgy senkire mint akkor rá. Hajnalban felébredtem mellette, de nem bírtam a szemébe nézni, féltem, hogy azt mondja neki semmit nem jelentett és csak a pia miatt volt, így inkább haza mentem. Azóta hívogat, és üzeneteket, hagy. belehalok ha arra kér felejtsem el! Ezt már nem tudom, soha senkit nem akartam még így! Végleg tönkretettem mindent?
2016. aug. 9. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira negatív vagy!!


És mi van, ha azt mondja, hogy ő is többet érez irántad?


Legalább adj már neki egy esélyt, hogy elmondhassa, hogy Ő mit gondol, és ne a saját fantáziád után menjél már.

2016. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor teszel tönkre végleg mindent, ha most a homokba dugod a fejed!! Szerintem nem azt akarja mondani, h felejtsd el! Van rá egy pici esély ugyan, de én nem hinném! Viszont ezt mindenképp meg kell beszélnetek! Figyu: kockázat nélkül nincs győzelem! Szóval hajrá! És sok sikert! :-)
2016. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja elmondani, hogy szeretné ha lenne folytatása a dolognak, nem tudom miért kell így túldrámáznotok nektek lányoknak a dolgokat...
2016. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De így meg pont hogy azt gondolja, hogy biztos te nem akarsz semmit tőle...
2016. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Soha nem gondoltunk" Hát, TE talán nem, az ő gondolataiba nem látsz. :D
2016. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ráírtam, hogy én is beszélni szeretnék vele, és 5 perc alatt nálunk volt ami elég érdekes, mert fél órára lakik tőlünk :) Mondta, hogy egy ideje már a házunk körül mászkál csak nem mert becsöngetni. Azt mondta ő is ugyanolyan bizonytalan mint én, egy ideje már fura érzése volt, ha mással látott, nem féltékenység de nem is tudja megmagyarázni. Azt mondta gondolkodjak, hogy mit akarok tőle, ő a szombat este után többre vágyik, és valahol én is de nagyon félek, hogy ha elszúrom örökre elveszítem. Este találkozunk megint, azt mondta addig gondolkodjunk mind a ketten.
2016. aug. 9. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, alakul a happy end...

"féltem, hogy azt mondja neki semmit nem jelentett és csak a pia miatt volt, így inkább haza mentem. Azóta hívogat, és üzeneteket, "- az volt az érzésem, hogy nem azért keres ilyen intenzíven, hogy közölje, ez csak a pia volt!


Csak lazán, jó lesz ez!

2016. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!