Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felnőni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felnőni egy normális kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és még szűz. Eddig 2x voltam szerelmes de nem lett belőle semmi. Most talán lenne lehetőségem egy komoly kapcsolatra mert iwiw-en felvett egy srác és már többször beszéltünk msn-en. Azt írja hogy tetszem neki meg hogy szexis vagyo. ( eddig még senki sem mondott ilyent nekem) Nem tudom hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel ő jóképű és rendesnek tűnik csak sokszor felhozza a szex témát beszélgetés alatt. ( nem vagyok valami frigid apáca de igy látatlanba ez nekem sok és gyors). Nem akarom elrontani a dolgot. Mit csináljak?

Én a koromhoz képest gyerekes vagyok és elég parázos . Hogyan tudnék ezen változtatni.

Kérlek írjatok okosakat:)


Köszi egy 22 éves lány


2010. ápr. 18. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzik egy komoly kapcsolat bevezetésének.
2010. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán randizhatnátok, és ha felhozza a szex témát, akkor mond neki nyugodtan, hogy neked ez még korai... Ha tényleg szeret, és nem csak egy egy éjszakásnak akar, akkor megérti...
2010. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

vonulj be a seregbe...


vedd kezedbe az életed...nem olyan lehetetlen

2010. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő 28 éves és célozgatott rá hogy én még kiakarom -e élni magam meg ha összejönnék ő nem engedne el. De most komolyan hogy lehet ilyent írni úgy hogy csak msn-en beszéltünk és csak képről látott? Ennek most örülnöm kellene hogy ilyeneket ír? Lehet hogy én vagyok a hülye passz.
2010. ápr. 18. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok tapasztalt, de szerintem előbb élőben kellene beszélgetnetek, és nem rögtön a szexről.
2010. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak dugni akar
2010. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ahhoz h felnőj sok dolog meg kell veled történjen.abból majd tanulsz.
2010. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

25 éves srác vagyok. Hidd el nekem szinte biztos, hogy csak szexet akar. Ha pedig mégsem akkor ő az 1000-ből 1, vagyis a kivétel. Én ha komoly kapcolatot akartam, sosem hoztam fel magamtól a szex témáját főleg az elején, általában elég rosszúl fogadják a csajok, ami nem is csoda, ha komolyan gondolják.

Szóval csak óvatosan! :)

2010. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyet ír hogy ki akarod e még élni magad mert ő nem engedne el, akkor szerintem menekülj amíg nem késő. Még semmi közötök egymáshoz és máris birtokolni akar mint egy tárgyat. Beteges. Fuj.
2010. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!