Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még nem volt dolgom férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt dolgom férfival?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom, szexuális kapcsolatom de még csókolózni sem csókolóztam.

Van egy férfi vele eltudnám képzelni, hogy több legyen köztünk, de nem tudom neki be jövök e.

Nem igazán ismerkedtem még, nem tudom hogyan derítsem ki esetleg kölcsönös e a szimpátia?

Egyébként ő idősebb is 32 éves, félek talán a korom miatt sem állna velem szóba.



2016. aug. 10. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Szia! Nekem bejössz. Írj!:)
2016. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
szia, felejtsd el a csávót, inkább írj az elsőre vagy rám :DD
2016. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

#1 és #2


SZÁNALMAS mindkettőtök!

2016. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tanácsokat szeretnék kérni.

Nem pedig itt ismerkedni!

2016. aug. 10. 15:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a korod miatt ne aggódj. Az férfiak zöme szereti a fiatalabb lányokat. Honnan tudod, hogy bejössz neki? Ez egyszerű. Szedd össze minden bátorságodat és állj elé. Mond a szemébe, hogy szimpatikusnak találod, és van.e kedve egy kicsit beszélgetni egy pohár valami mellett.
2016. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Deflohelp ***** válasza:
38%

Általánosságban ami egy lány szüzességének elvesztését illeti, egy idősebb és tapasztaltabb férfi már jól tudja kontrollálni h. mikor mit tesz, képes maximálisan a partnerre figyelni, türelmesebb tud lenni, kevésbé érik meglepetések az esemény során, vszleg nem fog gyorsan elmenni, ha szükséges képes lassítani, a tapasztalatából csak jó származhat a legelső alkalommal, ha hajlandó rá.

Vannak szexológusok, akik a dolog technikája szempontjából kifejezetten azt tartják ideálisnak, ha jelentős a korkülönbség a párok között (a szexuális életbe bevezetéskor).

A fiatalabb férfiak természetesen mindezt hevesen ellenzik.


Egy további szexkapcsolatban, ami végül is a külvilág kizárásával történik, még csak olyan problémák merülhetnek fel, hogy eltérhetnek a szexuális igények, ami a gyakoriságot, a pózokat, a változatosságot illeti, egy második menet előtt hosszabb regenerációra lehet szükség stb.


Hosszabb távú párkapcsolatból már lehetetlen kizárni mások elutasító véleményét, értetlenségét, megdöbbent tekinteteket. Ennek elviselése sok energiát emészthet fel.

Együttjárás során előbb-utóbb jelentkezni fog az eltérő mozgásigény, berögzült szokások, eltérő érdeklődési kör stb.

2016. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha mosolyogsz rá és bejössz neki, előbb-utóbb meghív egy kávéra. Ha nem történik semmi a szemezés ellenére, nem vonzod eléggé. A többin ráérsz később aggódni. Ez egyáltalán nem olyan nagy korkülönbség.
2016. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 fru_ ***** válasza:
86%

Egy érettebb férfival minden jobb, a szex is, meg az első szex is. A korkülönbség lényegtelen.

De hát azt csak fontos tudni, hogy ő tud-e rólad, meg, hogy nyitott-e bárki felé?

2016. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én csak 25 éves vagyok, de tökéletes az ágyban. Ha ilyen férfit keresel kérdező, ne habozz megkeresni engem.
2016. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Deflohelp ***** válasza:
65%

Én ilyen egyértelműen nem merném kijelenteni, hogy mindenkinek velem lenne a legjobb, hiszen minden nőnek más-más igényei lehetnek és reklámozni sem szeretném magam,

mindössze összefoglaltam a feltett kérdéssel kapcsolatos tényeket, még ha le is pontoztak miatta a fiatalabbak.

43/F

2016. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!