Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még nem volt dolgom férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt dolgom férfival?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom, szexuális kapcsolatom de még csókolózni sem csókolóztam.

Van egy férfi vele eltudnám képzelni, hogy több legyen köztünk, de nem tudom neki be jövök e.

Nem igazán ismerkedtem még, nem tudom hogyan derítsem ki esetleg kölcsönös e a szimpátia?

Egyébként ő idősebb is 32 éves, félek talán a korom miatt sem állna velem szóba.



2016. aug. 10. 14:50
1 2
 11/15 fru_ ***** válasza:
35%

#10, én spec öregebb vagyok nálad, de nekem se tetszik, ahogy reklámozod magad.

A lány nem szüzesség-elvevőt keres, van egy kérdése.

2016. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
57%

A #6-os válaszban egy deka személyes reklámot nem találok,

csak a kérdésben szereplő problémával összefüggő szempontok felsorolását.

2016. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
67%

Csak nekem világos, hogy (#1 és #2 választ leszámítva) csak a #9-ben van önreklámozás?

#10-ben csak rosszalló utalás történik #9-re.


Az eredeti kérdésre visszatérve, nem a korkülönbség a gond, hanem az, hogy nem érzem a mindent elsöprő vonzalmat és határozottságot ebben a kapcsolatban és elképzelésben.

2016. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván minden pasi, aki válaszolt szívesen beavatná a kérdező, van aki ezt nyersen közli, van aki kifinomultabban.


#12, te az utóbbit nem érzékeled, csak annyi.

2016. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Deflohelp ***** válasza:
72%

Köszönöm az én válaszaimat illető kiegészítéseket.

Csak az kár, hogy közben feledésbe merült az eredeti probléma!

2016. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!