Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tipikus csajozós alfát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus csajozós alfát lehet barátzonába lenni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki tipikus alfa stílusba kinézetbe magas férfias izmos határozott tiszta Jason Statham.

Nekem az ilyen pasik nem jönnek be viszont nagyon jópofa vicces stílusa van tehát mint embert havert nem akarom elveszteni. Szóval betenném barátnak de szexet soha nem akarnék tőle.......


2016. aug. 10. 23:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-10. Biztos nem, nagyon nem az esetem........fizikálisan kiver a víz ilyen pasiktól, stílus, gondolkodás. Akkor fog max. megdugni, ha megerőszakol....
2016. aug. 11. 16:46
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, hagyd, úgyis mindjárt ideírja 5-6 pasi, hogy úgyis ő jön be igazából, és le fogsz vele feküdni, mert MINDEN NŐNEK AZ ALFAHÍMEK KELLENEK. Neked nem? Hát de. Ők jobban tudják :D

Ne várj normális választ :D

2016. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Titusztitusz ***** válasza:
8%
12-es...Ha a kérdező álltal említett ürge TÉNYLEG "alfa" lenne,akkor ILYEN KÉRDÉS mint amilyet a kérdező feltett,nem is létezhetne...Mivel egy alfa az pont attol"alfahím" hogy NINCS AZ A NŐ,AKI NE VÁGYNA RÁ,HOGY ALÁFEKÜDHESSEN...Ha a kérdezőt hidegen hagyja a csóka,akkor az MINDEN CSAK NEM ALFA...Ennyi...
2016. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Titusz, NEM LÉTEZIK olyan férfi, akire minden nő vágyik ;) Én írtam, hogy hagyjuk már ezt az alfa, béta elnevezést, marhaság :D Vannak menő pasik, meg nem menő pasik, de nem egy farkasfalkában élünk, hogy alfa legyen bárki is :D
2016. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ó, hát ennyi volna a baj az alfázással?


akkor nevezzük őket menőnek és nem menőnek, így már jobb?

2016. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem akarsz tőle semmit akkor meg kell neki mondani. Ha ő is benne van ,h csak barátok maradtok akkor nincs gond
2016. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves 14-es...Hidd el nekem ha mondom:LÉTEZIK olyan ürge,akire "MINDEN NŐ" vágyik...Ha szerinted nincs ilyen,akkor kívánom neked azt,hogy majd egyszer találkozzál az életedben egy IGAZI "alfával"...Majd meglátod te is azt ez esetben,hogy milyen is az,amikor egy IGAZI alfa csak rád is néz...Majd emlékezz a szavamra:Gondolkodásod megbénul,lélegzeted elakad majd,lábad csuklik majd össze,és onnantol csak ŐT fogod látni majd az álmaidban,fantáziálásaidban...Az alfák ILYEN REAKCIÓKAT SZOKTAK KIVÁLTANI a nőkböl, ha a kérdező nem így járt a saját "alfájával" akkor az valójában nemis alfahím...Csak valami erőszakos-gátlástalan ripacs...Azért nagyon nem mindegy a dolog...
2016. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 18:02

Éreztem már ilyet pasi iránt, sőt, érzek nap mint nap, a párom iránt. Pontosan ezeket, amiket leírtál. Mégse hajt rá az összes csaj, relatíve sok elutasítást kapott. Erről ennyit.

2016. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!