Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit tennétek, ha barátzónába kerülnétek egy nős pasinál, aki olyan tüzesen szexi, hogy szinte lángol?

Figyelt kérdés
Mert én így jártam. És nem csak hogy olyan jó pasi, hogy ihajj, hanem annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy fél szavakból értjük egymást, vagy kevesebből is.
2016. ápr. 1. 03:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén? Nős pasi - SOHA! Ha életed szerelme is, off. Ne legyél r.banc.
2016. ápr. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
94%
Én se hiszem, hogy kikezdenék nős pasival. Ha esetleg beleszeretnék, minden magányos estémen megfájdulna a szívem, hogy éppen a feleségével van... Ha tönkremegy a házassága még a végén engem kezdhet el okolni és megharagudhat rám... Szóval nagyon necces dolog.
2016. ápr. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:

:( Tudom, igazatok van.

Az a helyzet, hogy annyira nem az én kategóriám, hogy már azon is meglepődtem, hogy észrevett, azt meg pláne nem tudtam hová tenni, hogy kedves volt velem, már-már olyan szinten, hogy szinte flörtölt. Már ekkor kétkedve álltam a dologhoz, aztán mikor kiderült, hogy nős, elzárkóztam a közeledésétől. Aztán úgy hozta a sors, hogy egy bő hónapig nem hallottam felőle, gondoltam majd lassan elfelejtem, de ő megkeresett. Beszéltem vele, ő hívott fel, azt mondta nagyon kedvel, szeretné, ha barátok lennénk. Én belementem. Ő nagyon örült ennek, innentől rendszeresen hívott, írt. Ami a furcsa, hogy teljesen úgy viselkedik velem, mintha a barátnője lennék, akibe fülig szerelmes (intimitás nélkül). Egyszer vettem a bátorságot, elmondtam, hogy tetszik, nem igazán zavartatta magát. Elejtett egy olyat is, hogy ez ugyan nem számít, és ne gondoljam úgy, hogy ez fontos, de ha hamarabb ismertük volna meg egymást, belém tudott volna szeretni. Aztán hogy megleljen (majd szívrohamot kaptam) bemutatott a nejének, aki tud az egészről. Magabiztos nő, nem egy idegbeteg, egész jól kezeli a dolgot, de abban megegyeztünk, hogy pár üzi mellett korlátozzuk a hívásainkat napi egyre, ez azóta nagyjából így is van, de csomó képet küld, meg vagy tíz féle módon becéz, ahogy más csak a párját szokta.

Az a szitu, hogy nem vagyok ribizli, nem akarom elcsábítani a nejétől, de amit iránta érzek, több lett mint vágy, vagy tetszés, megszerettem. Olyan ő nekem, mint a másik felem. Folyton arra gondolok, hogy meg kéne szakítanom vele a kapcsolatot, mert ennek nem lehet jó vége, de közben nagyon közel kerültünk egymáshoz, megszerettem, és ő is megszeretett, iszonyatosan hiányozna, hogy megosszam vele a mindennapok eseményeit, vicceket, bánatot, a titkainkat. El kéne szakadnom tőle, de nem megy. Pedig tudom, hogy így sérülni fogok. Arra meg nem is akarok gondolni, hogy neki is gondja származzon ebből. Nem is az a megcsalós fajta, csak túláradóan kedves. De nekem ez pont elég, hogy az őrületbe kergessen vele,és folyton ezen kattogjak.

2016. ápr. 1. 04:43
 4/71 anonim ***** válasza:
75%
Szállj ki ebből az egészből. Undorítóak vagytok.
2016. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 Költőnő? ***** válasza:
88%

Bemásolom egy másik hasonló kérdéshez adott válaszom, sztem ide is passzol;

Ha tényleg nem akarnád a csalást, nem történne meg. Nagyon is akarod te ezt, döntöttél is. Idő kérdése és meglesz.

Egy egyszerű példa; ha pl mondjuk fogyózom és tudom h könnyen elcsábulok, nem tartok egy tortát a hűtőben, csak úgy, bmilyen eshetőségre. Sarkított példa, de remélem érted.

2016. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
94%

Tehát megkaptad az engedélyt, hogy kívülről nyald a lekvárosüveget. Faxa.


Kizárod magad a társkeresésből egy olyan pasi miatt, aki soha nem lesz a tiéd.

Marha jó fej lehet, ha a felesége mellett flörtöl veled... Kéne a francnak!


Gondolom te is tisztában vagy vele, hogy ez nem barátság! Van pasi barátom, a páromnak is lány barátja, tudom hogy viselkedik ilyenkor az ember.


Ez a pasi vagy téged hülyít, vagy a feleségét, és rád fog mozdulni.

De elhagyni nem fogja.


Komolyan erre vágysz? Beéred ennyivel?

Ennyit érsz?!


Boldogtalan vagy, szenvedsz, sose lesz jobb.

Lépj ki ebből a beteg trióból. Már most sérültél.


Ne pazarold az időd. Keress párt, aki átölel éjszaka, akit meg is csókolhatsz. Neki is kiöntheted majd a lelkedet

2016. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
89%

Ha rám sem mozdul, akkor egy idő után megunnám. :)))

Viccet félretéve, úgysem válik, szóval fölösleges beleszeretni.

2016. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
82%
No, ennek is áll a pecke. Jön a tavasz!
2016. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
53%
Mi van, ha lányfuttatók és most folyik a beetetés? Vagy más célból, de baleknak kellesz nekik valamire? Mert amit fentebb leírtál, ez nagyon betegesen hangzik. Az ellenállhatatlan pasi és az ő magabiztos felesége...hm
2016. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem értem, miért tesznek fel napi szinten ilyen kérdéseket...

Van valakije, láthatóan nem akarja elhagyni, te nem is akarod barátként kezelni, mert jajj de nagyon szerelmes vagy és ő az igazi...

Hogy mit tegyél? Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Igen, fájni fog, igen, lehet, hogy teperni fog, és előadja majd, higy hiányzol neki, de minél tovább játszod a kis pincsikéjét, annál jobban hozzászoksz, és annál jobban fájni fog később.

2016. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!