Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Elítélendő ha egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elítélendő ha egy hosszú ideje egyedülálló férfi néha néha elmegy prostihoz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 17:26
1 2
 11/18 Ernest93 válasza:
68%
Mekkora baromság,hogy legyél jó képű. Inkább legyen nálad szöveg,legyen stílusod és magabiztosságod.Ne légy csicska, abból van elég!
2016. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nem gond ,ha le akarod ereszteni a fáradt gőzt.De jobb fogni 1 csajt aki bármikor a tiéd . Nem szépség kérdése ,hisz minden zsák megtalálja a maga foltját.
2016. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem ítélném el, megértem, hogy mindenkinek vannak szükségletei, és ha a férfi egy prostival akarja tenni, mert így egyszerűbb, hát tegye (nyilván ha nincs partnere). Engem inkább az érdekelne ebben az egészben, hogy a férfi miért nem keres párt magának vagy esetleg miért nem talál magának valakit. És tényleg csak érdeklődés szintjén, nem ítélkezésből.

N

2016. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Illetve még az, hogy mióta nincs párja és mennyi idős.
2016. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

"Engem inkább az érdekelne ebben az egészben, hogy a férfi miért nem keres párt magának vagy esetleg miért nem talál magának valakit. És tényleg csak érdeklődés szintjén, nem ítélkezésből."


Mondjuk azért, mert egyáltalán nem megy neki?! Vagyunk páran, akik "be vagyunk oltva" csajozás ellen, annyira nem értünk hozzá és azért mindenki elismerheti, hogy ez a világ nem könnyíti meg az ember dolgát!

2016. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: Igen, de pont a "nem megy neki" dolog miértje érdekelne.
2016. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
A "nem megy neki a dolog" miértje: Nem született jóképűnek, akinek esélyt adnak a nők, vagy nincs semmi gond a külsejével, de bebeszéli magának,hogy ronda, és nem mer kezdeményezni a nőknél.
2016. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem azt, hogy mindenkinek vannak szükségletei, és innentől kezdve nekem mindegy, hogy egyéjszakás, vagy prosti. Én nem vagyok a magam részéről az egyéjszakás dolgok híve, de nem tartom elítélendőnek, aki elmegy fizetőshöz. Még párkapcsolatra sem, akkor, ha elmegy szűrésre, mielőtt összejönnék vele, mert azért a prosti sokféle emberrel összefekszik.
2017. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!