Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23-25 év körüli lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23-25 év körüli lányok/nők milyen társra vágytok?

Figyelt kérdés
Mik az elvárások a személye, anyagi helyzete, életkora felé?

2016. aug. 13. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Legyen BMW-je!!!!44!!44!!!!
2016. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Férjnél vagyok, nem az anyagi helyzetéért mentem hozzá, 18 éves korától ismertem.

Legyen intelligens, szeressen, legyen családcentrikus, a hűsége alap (ez nálunk nem is téma). 26 éves.


Ha gépből kellene kiszedni, akkor olyan 30 körüli énjére cserélném, hogy könnyebb legyen néhány dolog az életünkben. :)

2016. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

anyagi helyzete nem erdekel, legyen munkája annyi a lényeg, legyen kedves és megbizható ne legyen bulizós és ne nagyon igyon alkoholt.

Korban inkabb 28 felett legyen, de a kor csak annyiban számít hogy érett legyen :) (24L)

2016. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személy: Kedves, megértő, hűséges,szókimondó, határozott (nem fontos mindenben, de legyenek céljai stb..).


Anyagi helyzet: Legyen munkája, ne egy link legyen. Hogy tudjunk közösen alapozni. (Természetesen kettőnk fizetéséből gondolom..)


Életkor: 25-32. De, ha 24 és komoly gondolkodású vagy 33 sem kötném fel magam... Ez csak kb. egy írányszám. :)

2016. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!