Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitálaljak a barátnőmnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitálaljak a barátnőmnek az érzéseimről vagy maradjak olyan amilyen és játsszam tovább a szerepem?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom ha őszinte lennék vele, akkor nem lenne a barátnőm,így szerintem jobb a békesség és a szerep megjátszása. Pusztán arról van szó, hogy vidámnak és gondtalannak mutatom magam előtte, mintha semmi se bántani, de valójában rengeteg dolog bánt, és sokszor vagyok szomorú amit nem mutatok ki, ő ezekről mit sem sejt. Legtöbb esetben el tudnám magam sírni, de hát a nők szemében ez szégyen, és nem tolerálják úgy ahogy a gyengeséget se, jönne a szokásos duma, hogy nekik férfi kell.. Hát megkapják a férfit, de akkor őszinteséget ne várjanak ezen a téren amit én most leírtam.
2016. aug. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én meg a hazugságot nem tolerálom. Én pont amiatt dobnálak, amit most csinálsz.
2016. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is nagyon lelkizős és sok dolog bántja amit meg is oszt velem és néha el is sírja magát elkeseredettségében. Számomra az az igazi férfi aki őszinte és nem fél saját magát felvállalni!
2016. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz mindig szilárd támasznak lenni, ha nincs kire támaszkodni amikor ránk dől a sz*r. Én apránként mutattam meg az ilyen oldalam, figyeltem a reakciókat, nem volt semmi gond. Nem vagyok egy érzelgős típus, de néha nekem is jól esik, amikor támasz a párom. Néha megeshet, nem gáz.

28F

2016. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
Van arra is szükség, hogy a saját gyendéidet felfedd, nem kőszobor vagy, hidd el, jobb, ha olykor kiadod magadból, ami felgyűlik. Ezt a barátnőd sem fogja másképp gondolni, ne aggódj.
2016. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A FÉRFI pont az, aki képes felvállalni magát, tud sírni, ha kell, fel tudja vállalni a problémáit - meg tud nyílni a párjának, képes vele megélni az intimitást, tud KÉRNI!

Hagyd a sztereotípiákat... ha elhagy azért, mert végre önmagad vagy, akkor szerintem jó, hogy végre kiderült, nem illetek össze.

2016. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem elhanyagolható tényező, hogy mióta vagytok együtt. Ismerkedésnél nyilván kicsit erős lenne mindent a másikra zúdítani. De ha már egy ideje együtt vagytok, akkor teljesen normális, hogy fokozatosan megmutatod neki az érzékenyebb oldaladat.
2016. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az exbarátom ugyan ilyen volt. Jól érezte magát, nem mutatott semmilyen problémát, viszont ha láttam rajta, hogy van valami gond még akkor is tartotta magát. Pár hónapja azzal dobott, hogy én nem értem meg az érzéseit és nem figyelek rá eléggé. Szóval soha többé nem megyek bele ilyen kapcsolatba újra, úgy éreztem nem bízik bennem eléggé, aztán én lettem a hibás. 21/l
2016. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!