Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a terhes barátnőd öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés

Ha közösen úgy döntötök, hogy jó, rendben, maradhat a baba, bár ő eleinte nem akarta, aztán lassan beletörődött. Korábban is enyhén instabil volt a lány, és depresszióra hajlamos, de sosem volt még öngyilkossági kísérlete.

Végül pár hónapos terhesen végzett is magával.


Mihez kezdenél?


(a kérdés elméleti, és személyes jelentőséggel bír számomra, ezért szeretnék komoly válaszokat. nem provokatív)


2015. dec. 21. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. Ez pont olyan kérdés amire nem lehet pusztán elméletben válaszolni, ehhez tapasztalni kell.


Ha nagyon szerettem őt akkor valószínűleg összeomlanék, pláne ha mondjuk én találok rá, még az sem kizárt, hogy követném.

Annyi biztos, hogy jó pár hónapokig vagy akár még évig sem lenne kedvem nevetni semmin.

2015. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
őszintén? nem tudom! próbálnám örökre kiverni az egészet a fejemből, hogy valaha is ismertem ilyen gyenge nőt, aki még a gyerekem is elvette tőlem.
2015. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amikor az ember lánya teherbe esik, akkor olyan változások mennek benne végbe, amik nem csak fizikailag, hanem lelkileg is átalakítják. Soha nem éreztem magam ahhoz hasonlóan, mint amikor terhes voltam. És nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyet tegyen.
2015. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
eltemetném. sajna lehet egy életen rágódni rajta, de ami megtörtént megtörtént. hogyan lehetett volan másképp? sosem derül ki.
2015. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Meggyászolnám a halálát, néhány hónapig kilennék biztos, majd talpraállnék, és élném tovább az életemet.
2015. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagy tragédia, amit sosem tudsz elfelejteni. Lehet, hogy nem is gondolta komolyan, csak szerencsétlenség lett a vége.

DE! Fontos, hogy tisztában legyél vele, hogy ez az Ő döntése volt, nem hibáztathatod magad. Tovább kell lépned, a boldogság a legjobb gyógyír.

2015. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Átéltem már egy barátnő öngyilkosságát, a különbség annyi, hogy nem volt terhes, meg előtte eljátszotta, mint aki simán csak lelép.

Tenni pedig nem sok mindent lehet. Nem akarom itt kiteregetni a magánéletemet, maradjunk annyiban, hogy nem kis idő volt feldolgozni.

2015. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Missi_Key ***** válasza:
inkább vetesd el,de ne öld meg magad.
2015. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Missi_Key ***** válasza:
0%
a pasi úgyis le fogja szarni...
2015. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Missi_Key ***** válasza:
mármint ha meghalsz..az abortuszért lehet morog majd...de inkább élj te. ha nem értékeli hagyd ott
2015. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!