Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem élem ki magam, sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élem ki magam, sosem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki kedves, okos, szép, hasonlóan gondolkodik, mint én stb..nem sorolom. Viszont vékony alkatú, eléggé és nekem mindig is az olyan lányok tetszettek, akik, húsosabbak (hozzá képest húsosabbak, amolyan átlagosak). Tudom, hogy sosem fogok még egy ilyen személyiségű lányt találni, viszont átverni se akarom sem őt, sem magam azzal, hogy belemegyek meggondolatlanul egy kapcsolatba vele. Nagyon régóta ismerem, egy jó ideje már nem beszéltem vele, kb egy-másfél éve, így inkább mint embert ismerem. Ha találkoznánk többet, mélyebben megismernénk egymást, úgy gondolom, talán lehetne szerelem belőle, ami most még nincs és attól is tartok, mi lesz, ha idővel sem lesz semmi és már nem tudok kijönni azvegészből anélkül, hogy megbántanám. Ebből is jön a kérdésem, hogy ha előtte több lánnyal kiélem magam, az segíthet figyelmen kívül hagyni a testiséget?


20/F


Mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen? Preferálnám a konstruktív jellegű válaszokat!


2016. aug. 16. 01:37
 1/6 Költőnő? ***** válasza:

Nem tudom. Én úgy működöm, hogy ha vkinek megfog a személyisége, előbb utóbb jön vele a vonzalom is. Vonzalom nélkül nincs sztem semmi. Azt meg csak érzed, hogy fizikailag milyen hatással van rád.

Azért egy alapnak lennie kellene, dehát ez csak az én véleményem és tapasztalatom.

2016. aug. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy randit megérne a dolog.1 randi még nem lánykérés, akkor még nem fog nagyon nagyot csalódni, ha az 1 randi csak 1 randi marad. A randin érezned kell, hogy vonzódsz-e hozzá, mint nő, vagy nem. (Ezt nem a gondolkodásod, - hogy mennyire vékony nő az ideálod, határozza meg, ezt érzed majd) Ha a randin nem vonzódsz hozzá, (nézz a szemébe, esetleg öleld át a végén, ilyesmi) szóval ha nem jön semmi elő, (akkor is előjöhet, ha működik a kémia köztetek, ha nem a fejedben lévő ideál) akkor hagyd ezt a lányt.

Tapasztalatom, hogy meg lehet szeretni egy embert,de a vonzalom, ha nem jön magától, azt nem lehet kierőltetni. viszont nem javaslok tartós kapcsolatot testi vonzalom, kémia nélkül, mert ha utána meg jön valaki, aki megfog és még kémia is van, akkor nagy kelepcében leszel, és akkor fog a lány is nagyot zuhanni.


Szóval 1 randi, teszteld le van-e kémia, és meglátod.


Ez a kiéléssel sem fog megváltozni, valaki vagy vonz, vagy nem vonz.


amúgy ezt leginkább hormonok, ill. a feromonok határozzák meg, ez tény.

2016. aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval van egy lány, akivel jó lenne, de valami hülye elmélet miatt inkább ráhajtasz tíz ribizlire, és majd csak utána jöhet ő?

A korodból, meg a kérdésből ítélve, az meg el fog tartani pár évig - addigra meg hol lesz már ő?

2016. aug. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de azt gondolom, túl bonyolítod az életet. Tetszik, megfogott benne valami, meg kell próbálni. 20 évesen, majd nem biztos, nem ő lesz életed párja. Gyakoroljad csak a kapcsolat teremtést, kapcsolatban élést.
2016. aug. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

"Nagyon régóta ismerem, egy jó ideje már nem beszéltem vele, kb egy-másfél éve"

Hülye vagy te csak nem forogsz! Ha 1,5 éve nem is beszéltetek, akkor már nem is ismered! Abban a korban rengeteget változnak az emberek rövid idő alatt! És ami a legfontosabb: az ilyenekkel akiket 1,5 évre elfelejtenek 99%-ban soha többet nem is fognak beszélni!

2016. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Túlbonyolítod a dolgokat. Van egy lány akit ismersz, és már azt tervezgeted, hogy bírnád ki mellette életed végéig, miközben lehet hogy ő bottal sem piszkálna meg... Mibőlgondolod, hogy ő akar tőled valamit?
2016. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!