Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek írogatnak rám pasik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek írogatnak rám pasik, ha látják, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Facebookról van szó, nem társkeresőről (csak sajnos sokan annak használják a facebookot), valamint nem az van, hogy valaki rám ír, hogy "mizu?", én meg automatikusan úgy veszem a nagy egóm miatt, hogy fel akar szedni. Mindig tök örülök, ha rám ír egy régi ismerős, akivel sok éve nem láttuk egymást, én kis naiv azt hiszem, hogy majd jól eldumálgatunk, hogy kiből mi lett azóta, de nem..

Azért írnak rám pasik, hogy nem akarok-e randizni velük, meg érdeklődnek, hogy van-e barátom, meg rákérdeznek, hogy nem akarok-e járni velük(??)

Nem akartam facebookon "hirdetni" a kapcsolatomat, de emiatt kiraktuk, hogy kapcsolatban vagyunk, meg raktam fel 1 közös képet is, profilképnek, mikor már bő fél év után megelégeltem ezt a dolgot. Lehet ott rontom el, hogy nem spamelek napi 60 szelfit a barátommal, meg nem írkodjuk tele a falamat szívecskékkel, de szerintem így is elég egyértelmű.

Szóval: mit akarnak tőlem így? Minek próbálkoznak? Annyira szerencsére nem gyakori, hogy különösebben zavaró legyen, inkább csak teljesen érthetetlen számomra... Mit várnak tőlem?? :D


2016. aug. 16. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy megkérdem, de hány éves vagy?
2016. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Ők bizony kufircolni akarnak.


Azért próbálkoznak, mert az, hogy van valakid, a mai lakosság jelentős részét nem izgatja. Férfiakat, nőket egyaránt.


#gátlástalanulszétbaxokmindentcsakhogynekemjólegyen

2016. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
25 vagyok.
2016. aug. 16. 12:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Próba, szerencse alapon próbálkoznak. Udvarisan írj vissza, hogy bocs, kapcsolatban vagyok. Írhatsz egy sablon választ erre. Hagyd figyelmen kívül a tolakodó üzeneteket. Ha nagyon erőszakos, és a finom visszautasítás nem elég, akkor tiltsd le.
2016. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
A kepeid alapban biztos nem tunsz tulsagosan husegesnek. Ha azt hiszik hogy par ezerert megkaphatnak miert ne probalkoznanak?
2016. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert gerinctelen nagy részük. Sokan azt vallják, h csak az a nő foglalt, akin fekszenek... Tirpák dolog tudom, sokszor szégyenlem is az ilyenek miatt, h pasi vagyok.
2016. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Van fent egy kép, amin háttal ülök a kamerának, szóval nincs mutogatva semmim... Van egy szalagavatós kép, egy tablókép, egy amin egy hóember mellett állok és kb csak a szemem látszik, egy ami arab országban tett kirándulás alkalmával készült, hosszú ruhákban vagyok, kendővel a fejemen, meg egy focimeccsen készült kép.

Nem tudom, ezek közül melyik túl kihívó, vagy melyik sugározza azt, hogy könnyen megkapható vagyok, és nem lennék hűséges.. :/ Nem rakom tele a face-t félmeztelen szelfikkel, és az életben se viselkedek kihívóan soha, meg nem is nézek ki úgy.

2016. aug. 16. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:

"Annyira szerencsére nem gyakori,hogy különösebben zavaró legyen..."

Akkor ez most csak ilyen egonövelős kérdés?:D Ha nem érdekelnek,ne írj nekik vissza vagy ha szexre terelik a témát,mondd meg nekik,hogy van barátod.Ilyen egyszerű...azért írogatnak,mert próba-szerencse alapon,azért mégis,hátha.


Én ugyan szingli vagyok,de facen heti szinten 5-10 pasi rámír(a haverokat nem számolom ide),pedig csak pár képem van fent.Aki nem jön be,annak vissza se írok,mert minek hitegessem,hogy lehet valami,tudom,hogy nem haverkodni akar..:D

A leggátlástalanabbak az olyan pasik,akik mondjuk egy randipartnerem haverjai és ennek ellenére bepróbálkoznak.Az ilyeneket legszívesebben elküldeném a p...ba,nem tudom,hogy van ilyenhez képük...

20L

2016. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na szóval ezzel azt akartam mondani,hogy tényleg sok a nyomulós alak,de le kell rázni őket :) Ne foglalkozz ezzel.
2016. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ott próbálkozik, ahol tud, és sok embernek nem jelent sajnos ma már semmit ha neki, vagy a másiknak van párja. Ha te nem ilyen vagy, akkor ezt add tudtukra, és zárd rövidre a témát. Nem kell ezt mellre szívni. Közöld az álláspontodat, aztán engedd el.
2016. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!