Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom az utóbbi időben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mooncsi98 kérdése:

A párom az utóbbi időben nem alszik jól es velem álmodik hogy valami bajom esik az álmában es ő nem tud engem megvédeni vagy megmenteni miért van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kaptam egy SMS-t tőle tőle, hogy a városban kószálok valami más pasival es hogy magyarázzam meg hogy mi ez de közben ezt csak álmodta es azt hitte hogy ez megtörtént segítsetek hogy lehetne ezt orvosolni mert egyre gyakrabban történik meg vele ez. Állandóan attól fél hogy elveszít vagy hogy elhagyom vagy hogy valami bajom esik és ő nem tud megvédeni illetve megmenteni .

2016. aug. 16. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Félt téged, és a kapcsolatotokat. Mennyire kiegyensúlyozott, bizalmas a kapcsolatotok? (Tudom, a bizalmas szó elég furán hangzik egy kapcsolatra, mert elvileg alap, de előfordul, hogy az ember elveszíti az összhangot a másikkal, és emiatt pánikba esik, erre gondoltam ezalatt.) Történt valami trauma korábban az életében, amiért így reagálhat? Esetleg a te előéletedben valami, ami miatt aggódhat? Meg szoktad erősíteni rendszeresen, hogy szereted? Ha minden rendben van, és már korábban átrágtátok a témát, megerősítetted, akkor lehet, nem ártana neki egy pszichológus, mert nem csak a kapcsolatotokat ölheti ez meg, hanem komoly pszichés betegséggé is fejlődhet.
2016. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg ilyen nem volt eddig es rendszeresen megerősítem arról hogy szeretem es tényleg nem par hónapos kapcsolat ez 3 es fél éves lassan es csak most kezdett ez lenni mert volt egy hónapos mosoly szünetunk mert előtte sok volt a vita de most alig van egy egy kisebb osszezörrenés de ez normális ha van. Bizalom is van csak néha olyan furcsán viselkedik mert egyik percben minden Oke másikban meg bezárkózik es haggyjal beken bunkó stílusba megy át 😞
2016. aug. 16. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
nezesd meg vele a sithek bosszujat, hogy lassa, hogy hova vezet ez az ut amin most jar
2016. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben 😂
2016. aug. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!