Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért merül ki a pasiknál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért merül ki a pasiknál az egyenjogúság a számlafiztésnél?

Figyelt kérdés
A pasiknak nagy menőség, minél több nőt megakasztani, skalpot gyűjteni, minél több egyéjszakást összehozni....de ha egy nő csinálja ezt vagy a nő fekszik le valakivel első alkalommal már ri..anc? Hogyis van ez kérem szépen?

2016. aug. 16. 15:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
#4 hímringyó ;)
2016. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk csapodár. :)
2016. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
#11-es, a hímringyók pénzért csinálják. A csapodár az jó szó lenne, de még sosem hallottam olyat, hogy több nő panaszkodott volna nyilvánosan és csapodárnak hívtak volna egy-egy férfit :D Szóval jah. Tévedtem, mert van szó az ilyen férfiakra is, DE akkor sincsen elterjedve, nem használják ezeket a szavakat.
2016. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#10: Muszáj volt! :D Finom dolog, DVBBS koncerten sok terem. Csak vigyázni kell, néha megbetegíti az embert a túl sok málna.


Amúgy van szó az ilyen jellegű pasikra: Don Juan, Casanova.

2016. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

Egyiknél sem menő minél több emberrel lefeküdni.

Ha valakinek jol esik és nem csap be vele senkit, védekezik mellette akkor tegye ha jól esik neki mindegy fiú vagy nő az illető.

Viszont ha valaki ösztönlény és fejetlenül gumi nélkül mindenkivel össze-vissza kavar az inkább ciki mint menő.

2016. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#13 tisztában vagyok azzal, hogy rájuk használják de szerinte tökéletesen megfelel erre az esetre is. :D Na nem mintha elítélném, engem nem foglalkoztat, hogy ki mit csinál.
2016. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
Áltlánosítasz. Ez nem helyes. Van férfi aki egyenjogú partnerként kezeli a nőt mindenben, de érdekes módon a nők túlnyomó többsége, ezt mégsem értékeli. Legalábbis én eddig ezt tapasztaltam.
2016. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy ezt én is észrevettem, hogy EGYES (nem minden) pasinál az egyenjogúság kb. azt jelenti, hogy: a nő még véletlenül se tartassa el magát velem, meg ne merészelje hívatni magát semmire, gyáááá, miért nem vág fát...


de az, hogy tényleges munkamegosztás legyen otthon, vagy hogy ne r...ozza le azt a nőt, aki ugyanannyi férfival volt, mint ahány nőt ő meghúzott? Vagy hogy tenne vmit mondjuk azért, hogy a teherbe esett munkavállalót ne rúgják ki kiskapukkal vagy hogy ugyanazért a munkáért ne kapjon kevesebbet egy nő (statisztikai adat)? Ááááááá...

2016. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
#18 Azért az elég gáz, ha 2 szakállas poént hozol fel ellenérvként. :D
2016. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

#18 Ha nem egy pattanásos 18 éves vagy, aki Red Bullon él, hanem egy felnőtt férfi, agyi képességei legjaván, akkor ilyen baromságot kommentelni rohadt ciki...

Attól, hogy szexista s..ggfejek arra használták el azt a létező 3 darab agysejtjüket, hogy ilyenek "analógiákat" találjanak ki, még nem jelenti azt, hogy ezek életképesek a való életben is.


Gondolj arra, hogy van egy lányod, akiért konkrétan meghalnál. Te milyen udvarlót engednél szívesebben a közelébe? Olyan tetüt, aki azok szerint a hülyeségek szerint él, amiket te bemásoltál (gondolom valami soviniszta fórumról), vagy egy normális férfit, normális értékrendszerrel?

Nem is csodálom, hogy a tini lányok apukái már akkor kezdik élezni a kaszájukat, ha a lányuk közös házik kap egy fiú osztálytársával, hiszen első kézből tudják, hogy a pasik "kulcslyukként" tekintenek még az ő csodálatos, szeretett kislányukra is...

Legyen lányod, majd meglátod :D

2016. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!