Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy valaki kiélje magát fiatal korában?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "kiélés" alatt bulizást, meg egyéjszakás kalandot értesz, én sosem éreztem ennek a szükségét. Mások meg teljesen jólműködő kapcsolatokat hagynak ott éppen azért, mert nem élték ki magukat. Szóval erősen emberfüggő.
2016. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Sztem fontos. Legalábbis nekem nem azt jelenti h több pasival fekszek le,csak van egy akivel kiélném magam. Mivel ez a kapcsolat irreális, csak álmodozhatok róla. Van párom akivel jó minden de testiség terén nem. Ezzel az egy emberrel kipróbálnám azt amit a párommal nem tudok,de párommal tervezném a családot,jövőt,de így nem igazán van esélyesm,és csak szenvedek.
2016. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész élet arról szól, hogy éld. Nem csak fiatal korodban. Ötvenes emberek talán nem mennek el kirándulni, összeülni társasággal iszogatni, bográcsozni, miegymás? Vagy mit kell érteni kiélés alatt? Minden este hangos zenés helyen szelfizni, aztán mindenkivel összefeküdni? Mert az nekem nem vonzó.
2016. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztosan sokan elítélnek emiatt, de van párom, ugyanakkor ő az első nekem és maradnék is vele, ugyanakkor nem érzem úgy hogy "lenyugodtam" volna, kicsit flörtölgetnék, szexelnék. Ellentmondásos és nem is lehetséges, maradok a párommal, de az érzéssel nem tudok mit kezdeni.
2016. aug. 16. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az. Nem arra gondolok ,hogy akkor mindig mással keféltesd meg magad ,de az ,hogy pl. több külnböző emberrel randizz (szex nélkül , vagy azzal ha neked úgy jó) , ha szeretsz bulizni bulizz (bár ha a párod is szeret akkor ezt vele is megteheted) és olyan dolgokat csinálj amiket lehet ,hogy vele sose tudnál. Nem arra gondolok ,hogy idd le részegre magad , de számomra érthetetlen az amikor fiatalok 22-23 évesen leragadnak egy kapcsolatban , összeházasodnak aztán 3-4 évvel később elválnak , mert kiderül ,hogy az egyik még nem akar családot , mert ő karriert akar , vagy szórakozni , vagy akármi.
2016. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként 22/f :D
2016. aug. 16. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen szituban vagyok kérdező, mint te. Ha van kedved baszélgetni róla, akkor kérlek írj privát üzenetben!


24f

2016. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Olasz93 ***** válasza:
volt baratnom is igy erzett. Le is lepett. Szerintem eznem normalis, nah de m1. Sajat velemeny.
2016. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fru_ ***** válasza:

De gyökér egy kifejezés.... azt állítja hogy X db szexpartner után lesz garantált a családi béke... lóf_szt!

Millió példa van az ellenkezőjére, akár így, akár úgy.


Ha nem vagy boldog a pároddal, hagyd ott, de nem kell ilyen buta ideológia hozzá!

2016. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!