Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ez a kerdes hozzatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ez a kerdes hozzatok szol, miert akadtok ki ennyire?

Figyelt kérdés

ha a fiuk/ferfiak megneznek akkor miert akadtok ki annyira hogy hu ne nezzel...?

foleg olyan esetben amikor alig van rajtatok valami.

egy nagyon rovid nadrag(ha lehet annak nevezni) es a cici alig van eltakarva.

->

azt varjatok hogy becsukott szemmel menjunk el melletetek????



2016. aug. 16. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Rán egyszer sem akadtak még ki.
2016. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ugy ertem hogy ti csajok miert akadtok ki ha a fiuk megneznek.
2016. aug. 16. 18:50
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Ez ismét kizárólag attól függ mennyire születtél helyesnek férfiként, ha igen akkor bármelyik csajt bámulhatod,meg is foghatod kb., az sem számít...

viszont ha nem születtél annak,akkor aztán még fejbe is vágnak érte,megaláznak,lenyomorékoznak,csak azért mert rájuk mertél nézni...

25/F

2016. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Az előttem hozzászóló helyesen látja, a nők azért öltöznek ki kihívóan, hogy a top-pasik figyelmét magukra vonzzák és kizárólag az övékét. Nekik a többi, szemükben selejtes férfiak figyelme csak zavaró mellékhatás és ennek megfelelően is állnak hozzá.
2016. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Milyen jól tudják a pasik helyettünk is, hogy miért öltözünk úgy, ahogy :DDD Vicc


Én a magam kedvéért veszek föl szoknyát vagy (egybe)ruhát, jól érzem magam benne, szerintem jól áll nekem, ilyen egyszerű. Nem akarok senkinek sem megfelelni magamon kívül és utálom, ha a férfiak csak azért néznek meg mert uram' bocsá kicsit dekoltált a fölsőm. Egy darab húsnak érzem magam olyankor. Pláne, amikor random munkások csak ezért fütyülnek utánam.


És nem, a fogdosást senkitől nem tűröm el, aki nem a párom. Senkitől, tök mindegy, hogy néz ki. Se buliban, se buszon, sehol. Volt már olyan, hogy tél közepén, talpig felöltözve jó melegen, hosszú szövetkabát stb, egy idegen pasi megpróbálta megfogni a seggem amíg a buszra vártam. Biztos a kihívó öltözékem miatt volt, még véletlenül sem a pasik a hibásak, ha nem tudnak parancsolni az ösztöneiknek.

2016. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ezt én sem értem nőként :D. Ha boltos kirak egy kosár almát, hogy ingyen van, majd feljelent lopásért, mikor a táskádba pakolsz egy kilót, akkor meg menne a felháborodás, ugye? Ez ugyanaz. Ha kirakja valaki a néznivalót, akkor ne legyen felháborodva, ha meg is nézik azt, illetve nagyon kihívó öltözködés esetén meg is próbálják fogni, hiszen az öltözködéssel kommunikálunk. Ha valaki kirakja a mellét, akkor azzal belövi a saját színvonalát. Csak utána nem értem, hogy miért vannak olyan önérzetesen felháborodva rajta, amikor úgyis kezelik, ahogyan az ő saját kommunikációja prezentálja magát...

Áh, lehet lepontozni :D.

2016. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem akadok ki. Nem is értem miért csodálkoznak csajok ezen. Ha kipakolják a cuccot akkor bizony bámulni fogják őket. Vannak kivágottabb felsőim, 2-3 db, bár nem ezért, egyszerűen csak megtetszettek és jól is állnak. Észre szoktam venni, ha nézik a melleimet. Három/negyedes nadrágnál rövidebbet pedig nem hordok.


Senki nem csukott szemmel sétál az utcán! Hülyeség elvárni, hogy ne nézzenek, főleg ha kirakja a kirakatba valaki. A fogdosás természetesen más dolog, azt nem tűröm senkitől aki nem a férjem.

2016. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én pl nem akadok ki! Had nézzenek,azért van szemük.
2016. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ahh nem tudjatok a taktikat hogy ha csunyak vagytok xD


En csunya pasikent mindig allok a buszmegallon es ha egy jo csaj vagy ha egy atlagosabb vagy aki bejon epp kezd felszalni akkor jol meg markolaszok es papat intek xD volt mar mikor cirkuszoltak hogy nem illik akkor azt mondtam hogy a baratnom aztan befogtak a pofajukat xD

2016. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Van különbség aközött, hogy megnéz valaki, vagy pedig bunkón nyálcsorgatva megbámul.

Bár p.csanacit nem hordok, de szeretem a nőies, mélyen dekoltált felsőket, szóval maradjunk ennél a verziónál. Ha egy szembejövő férfi megnéz, rám mosolyog, netán elismerően végigmér, akkor (függetlenül attól, hogy egyébként bejön-e a pasi vagy sem) ez a dolog engem jó érzéssel fog eltölteni. Engem, mint Nőt észrevett egy Férfi, és erre igenis büszke vagyok.

És tegyük hozzá: pontosan erről szokott szólni a nők kihívó öltözködése, az önbizalom növelésről. Szokták mondani, hogy "magamnak öltözöm, nem a pasiknak", és ez igaz is, de a kettő összefügg - ha a pasik jó nőnek tartanak, akkor én is annak tartom magam, függetlenül attól, hogy egyébként mennyire van vagy nincs önbizalmam. (Tehát a plázacica épp úgy élvezni fogja ezt a fajta figyelmet, mint a szürke egér, aki egyszer-egyszer nőnek öltözik.)


Viszont ennek a dolognak van egy másik véglete, mikor az adott pasi nem csak udvariatlanul, de egyenesen bunkó módon bámul, tudod, amúgy levetkőztet gondolatban... Netán még megjegyzést is tesz, vagy rosszabb esetben taperol. De pont elég a szájtátós bunkó bámulás is.

Attól, hogy nőként öltözöm, még nem leszek kirakati baba, és nem veszi szívesen egy nő sem, ha élő guminőnek gondolják, és kb. ott helyben kivernék rá egyesek, mert húúú, villantott valamit.

És ezen a verzión, bizony, minden épkézláb nő kiakad, a dekoltázs nagyságától vagy a nadrág rövidségétől függetlenül.


És hogy a két verzió között hol van a határ, az minden nőként más... Van, aki legszívesebben légüres térben közlekedne (bár az nem is nagyon vesz fel kihívó ruhát, ha nem muszáj), de van olyan is, aki még a füttyögést is élvezi. Ez már a nő személyiségén múlik.

2016. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!