Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a haverommal pecázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a haverommal pecázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy a barátnőmmel mentem volna ehhez a haveromhoz, de ő most nyelvvizsgára készül és az anyukáját is műtötték nem rég ezért ő otthon marad mindenképpen.

De én meg mennék a haverhoz pecáznánk meg ilyenek, de nem lenne bunkóság h nélküle elmegyek? mert azért nekem szar így egész augusztusban itthon ülni mert ő nem ér rá semmire.



2016. aug. 17. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd barátnődet. Hány napra mennél? Szerintem (nőként mondom), nem gáz. Csak fontos, hogy legyél lérhető vagy azért ne felejts el néha rácsörögni, hogy minden rendben van e otthon?
2016. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele!
2016. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindenképp megbeszélem vele, de a ti véleményetekre voltam kiváncsi!
2016. aug. 17. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Én az ő helyében örülnék, hogy legalább te kimozdulsz, ha már én nem, ráadásul nem is IHB-féle buliba mennél, hanem normális programra, de a barátnőd lehet másképp gondolja. Drukkolok, hogy ne :)
2016. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is elmentem pecázni haverokkal 4 napra, nem volt ellenvetése a barátnőmnek, s nekem sincs ha esetleg ő menne el valahova.
2016. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én mennék. Nem szól ellene semmi.
2016. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!