Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akart semmit a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akart semmit a lány, akkor miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

egyszer nyomultam rá, visszautasított. Kicsit úgy is tűnt, kezd elege lenni belőlem, majd amikor bepasizott, végleg eltűntem. Eredmény: következő találkozáskor (nyilvánosan, baráti társaság) nagy mosoly, pislog rám nagy szemekkel, "mi van velem" és ilyesmi. Amikor megtudta, hogy nyomulok másra, nagyon meglepődött.


Végül szétmentek, ismét megpróbáltam. Ismét nem. És azóta nem válaszol az üzeneteimre, megpróbáltam vele megbeszélni hogy ne igy legyen, nem nyomulok többet, de ne dobja be a durcit. Vette az adást, és továbbra sem válaszol. Elkezdtem kerülni, 2 hónap után megint egymással szembe találkoztunk - ő ilyen kis megbánó mosollyal nézett rám, én csak érzelemmentesen odaintegettem neki, és otthagytam.


most tudom, erre a standard válasz, hogy "menekülj" vagy "Hagyd, csak az egója", mégis most aki veszi a fáradtságot hogy válaszoljon, ne ezekkel jöjjön :)


2016. aug. 18. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszik veled. Tudja hogy odavagy érte, és most szórakozik veled. Úgyhogy csak azt mondhatom: "menekülj" vagy "Hagyd, csak az egója"...
2016. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem akar tőled semmit

max. legyezgeti a hiúságát az, hogy te még mindig kezdenél vele

Lépj tovább!

2016. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A lány teljesen normálisan viselkedett. Mivel nem érdekelted, elutasított. Utána mikor véletlenül egy baráti társaságban összefutottatok, civilizált ember módjára nem tett úgy, mintha egyáltalán nem ismerne, hanem köszönt és megkérdezte, hogy hogy vagy. Te ezután újra bepróbálkoztál nála, de mivel továbbra sem érdekled, elutasított. Teljesen korrekt viselkedés a lány részéről.


Mivel elég fogalmatlannak tűnsz, segítek és leírom neked, hogy hogyan kell kezelni a lányokat.


1. Ha tetszik, hívd el randizni. (Ezt az elején jól csináltad.)

2. Ha elutasít, akkor onnantól kezdve egyáltalán ne keresd és főleg ne próbálkozz be később újra. Teljesen felesleges és csak magadat alázod meg vele. Fogadd el, hogy nem érdekled. Lépj tovább, keress mást.

3. Ha valahol véletlenül összefuttok, akkor legyél udvarias, köszönj neki, ha megkérdezi, hogy hogy vagy, röviden válaszolj és puszta udvariasságból kérdezz vissza, majd zárd le a beszélgetést. Ne viselkedj úgy, mint egy sértődött óvodás.


Ha követed ezt a három egyszerű pontot, akkor garantáltan felnőtt férfi benyomását fogod kelteni és a saját idődet sem pazarlod feleslegesen olyan lányokra, akiket nem érdekelsz.

2016. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!